reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

Szuszunia sliczna dzidzia

jejki dziewczyny 6 lat roznicy od mojej poprzedniej ciąży i tak szybko już plec idzie rozpoznać :szok: u mnie pewnie nie na następnej bo to dopiero będzie 10 tydzień ale może na kolejnej
 
reklama
Kiuik - bardzo mi przykro :-( Trzymaj się kochana...

Straszne jest to, że nie ma żadnych niepokojących objawów - po prostu idzie się na usg i nagle SZOK :no: Moja znajoma opowiadała mi, że była prywatnie na usg i wszystko ok, potem 3 dni później znowu miała usg i lekarz nagle mówi, że płód obumarł... Jeszcze 3 dni wcześniej wszystko było super, wyobraźcie sobie tę sytuację :-:)-:)-(

Piękne zdjęcia macie z wizyt dziewczynki, gratulacje dla Was wszystkich. U mnie z każdą informacją taką jak od Kiuik coraz większy strach że mnie się znowu trafi takie nieszczęście. Aż bym chciała iść na usg choćby za chwilę, żeby się upewnić, że wszystko ok :baffled:
 
To prawda. Nie sposób określić jak straszne to przeżycie :-( Niestety... poronienia/ obumarcia płodu się zdarzają. Nas jest tutaj bardzo dużo, więc statystycznie będzie więcej takich przypadków. Cholerna statystyka... :-(
 
Szuszunia piekna dziewuszka;-)

Nika Gratuluje wizyty;-)
Tak Straciatella cholerna statystyka! ale masz racje im nas wiecej tym wiecej przypadkow jest ;/
 
Szuszunia śliczna kruszynka! :-)
Ja dziś byłam na wizycie u gina ale niestety nie było widać jaka płeć, sprzęt lichy dlatego jutro umawiam się na USG prenatalne i będę wiedzieć :-)
No to się chwalę moim Bobikiem 17.10 usg.jpg
Szkoda, że zapomniałam posłuchac serduszka-będę teraz sobie to wypominac przez jakiś czas, ale na prenatalnym to juz musowo posłucham :-)
 

Załączniki

  • 17.10 usg.jpg
    17.10 usg.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 68
reklama
Do góry