reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

Nika super ze wszystko dobrze na wizycie :)

lena no wlasnie u nas czasem odrazu umawiaja na ten scan 20tyg a czasem trzeba czekac na list - ciekawe jak dlugo bede czekala... no I u nas w szpitalu normalnie mowia plec jak chcesz wiedziec no chyba ze dzidzia nie pokaze ;) ale ja chce isc prywatnie tylko wtedy jezeli moja wizyta w szpitalu bedzie za pozno ;) bo nie chce zadlugo czekac ;) albo pojde tez prywatnie jezeli na scanie w szpitalu dzidzia nam nie pokaze co tam ma ;) ja nie ide na ten duzy scan prywatnie bo I tak wszystko sprawdza w szpitalu wiec szkoda mi palcic 100-200f, tylko chce isc na taki w ktorym sprawdzaja tylko plec no I robia rutynowa kontrole serduszka mozgu I cos tam jeszcze mierza, znajoma teraz byla na takim I jej jeszcze dwa razy przelaczyli na 4d zeby sobie poogladali I zrobili im zdjecie buzki a to wszystko za 39f :D
 
reklama
wyszła DZIEWUCHA :-) na usg
dziwne uczucie (strach/lęk czy dam radę), bo od zawsze widziałam siebie jako matkę chłopców, ale super, że może być parka ;-)
czułam, dziewczynkę, mąż tak celował ;-) więc czemu nie... mega szczęśliwa jestem, mąż dumny jak paw:tak:
64mm szczęścia
wszystkie przepływy ok, reszta też, piękny nosek i przezierność karku też.
malutka rośnie jak na drożdżach. termin z dokładnego usg (średnie wielu parametrów, nie tylko długość ciemieniowo-siedzeniowa) wychodzi dziś 25.04. czyli 12t5d dziś wyszedł.

PA160295.jpg
 

Załączniki

  • PA160295.jpg
    PA160295.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 85
Szuszunia piekna coreczka! Jejkus to dopiero 12-13 tyd a tak ladnie widac no i plec juz znasz! Ekstra ja nie moge sie doczekac kiedy poznam no ale to jeszcze troche sobie poczekam ;)
 
reklama
Szyszunia jaka już duża córeczka :-)
ja 21 października idę na badanie krwi i moczu.
Mam tam podstawowa morfologię, glukoza, kreatynina,białko całkowite,HBsAg,VDRL i badanie ogólne moczu... Brr jak na nienawidzę pobierania krwi!:szok:
Dobrze że małż ze mną jedzie to jak coś pomoże mi się ubrać bo ja zawsze taka obolała wychodzę z pobierania krwi... te baby takie niedelikatne... :szok:
a 25 idę do lekarza na wizytę kontrolną żebym nie zapomniała co mam zapytać bo mam parę pytań :D
 
Do góry