reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

reklama
Pisałam już na fb, ale nie wszystkie tam jesteście.:) po dzisiejszej wizycie - oczekalam się jak głupia, ja od września leżąca, musiałam półtorej godziny czekać w kolejce. Kręgosłupa dalej nie czuje ;d ale do sedna ! Krwiaka nie ma, łożysko tez przyklejone. Skąd krwawienia nie wiadomo, twardnienia brzucha dalej są i dlatego moja ginka zwoła konsylium, po tym ma do mnie dzwonić co robimy dalej. Prawdopodobnie mam coś z kształtem macicy, albo dwurozna albo jakieś tylozgiecie. Ale nawet jeśli to z tym się nic nie robi prócz cesarki. :) a fasolek leżał złożony jak scyzoryk wiec nie szło nic zmierzyć kosmity.
kolejna wizyta 3.12 usg polowkowe i w sumie bez zmian, leki te same.
super że po krwiaku nie ma śladu :) szkoda że czeka Cię cesarka, no ale najważniejsze żeby z dzidziusiem było ok :) :*
 
Browangula-mamy tego samego dnia wizytę;-)życzę,żeby dzieciaczek pokazał co ma między nóżkami;-) nana7mama-no ciekawe co tam u Ciebie będzie?może parka?:-):-) dziewczyny co trzeba zrobić żeby dołączyć do tej grupy na fejsie?często siedzę na fb i fajnie by było móc tam z wami pogadać;-)
 
pat&mom to super że już nie musisz leżeć :-) i że łożysko się przykleiło jak ma być, i że krwiaka nie ma i że z dzidzią wszystko w porządku :) najważniejsze! byle do przodu powolutku i bez niespodzianek do końca ciąży :)! :*
nana7ma a no tak bo ty znasz tylko jedną płeć :-) to powodzenia na wizycie, żeby dzidzie się nie odwracały pleckami i chciały współpracować ;-)

a ja mam wizytę 19 grudnia u gina i lekarz mi powiedział ,że wtedy już mi powie jaka płeć bo ostatnio miał jakieś wątpliwości i nie chciał wprowadzać w błąd :D
a też jestem taka ciekawa że mnie skręca :p
bo nie wiadomo czy będzie w końcu Kubuś czy Oliwka :)

Lezenie dalej wskazane :)
 
Ale fajnie że większość Was wie już, ja nawet nie miałam jeszcze przypuszczeń, więc 50/50 :) Jak już się dowiem to późno w styczniu :-( teraz będę miała ale bez usg...
pysia noooo pięknie synuś :* a jakie zdjęcie fajowe :szok: :)))))))))
brownagula trzymaj się kochana :* kurczę ja nie miałam robiony poziom cukru, ale pewnie miałabym bardzo duże, objadam się słodyczami a w owocach też dużo jest...a z tym usg to full wypas :) pełna bajerka ten monitorek
Bąbelek super że wszystko ok :)
Ewelinnn trzymaj się mocno i odpoczywaj dużo :*
szuszunia jaka Ty spokojna Ja to pewnie dawno bym się wkurzyła :p za tyle wrażeń :) następna księżniczka :) super gratki :*
pat to jest super wiadomość że krwiaka nie ma :)))))))))) i z dzidzią wszystko dobrze :)
 
Dziewczyny uzupełniłam tabelkę z terminami wizyt. Jakbyście mogły zajrzeć, czy wszystko się zgadza a kogo jeszcze nie ma to niech podaje termin to wpiszę:)))
 
Pat&mom - bądź dobrej myśli, a na pewno wszystko będzie
dobrze.:tak: Trzymam mocno kciuki. ;-) I cieszę się, że krwiaka
już nie ma.;-)


Brownagula - ja tak samo 19 grudnia ;-) i gin też obiecał,
że jak wszystko będzie dobrze;-) to dowiemy się czy będzie
Maja, czy Tomuś. :-)
 
reklama
hej dziewczyny:)

ja byłam na wizycie w sobotę, ale bez usg. lekarz mnie badał, stwierdził, że szyjka w badaniu wygląda dobrze. przez 3 tygodnie przytyłam na szczęście tylko 0,5 kilo. ale i tak już dużo od początku:/ na twardnienie brzucha nadal mam zostawić dupka i nospę. usg mam dzisiaj o 15.10. ale dr powiedział, że 3d zrobimy za dwa tygodnie, przy połówkowym. więc dziś usg zwykłe. najważniejsze, żeby jeszcze sprawdzić szyjkę. matko, mam nadzieję, że w końcu się ta płeć rozstrzygnie. a za dwa tygodnie 23.12 mam połówkowe 3d.
 
Do góry