reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

nadal witam szpitalnie ;-)
na szycie też nadal czekam... :wściekła/y:

wczoraj nastałam się w kolejce do usg niczym za czasów PRL-u.
stałam w dłuuuuugiej kolejce z innymi dwupakami a gdy doszło do mnie Pani dr musiała iść na blok porodowy
(11 porodów w trakcie a mało lekarzy:szok:) - więc rozumiem.
za godzinę zawołali ponownie, ja uhahana że za chwilę wejdę ale nic bardziej mylnego.. karty pacjentek przełożone odwrotnie i po długim staniu okazało się że tym razem jestem przed ostatnia. pani dr stwierdziła że konczy zmianę - też rozumiem.
badanie przełożone na dziś. ale jeszcze wieczorem narobiono mi nadziei i kazali czekać bo inny dr będzie wołał ale nie wiadomo kiedy bo duuuużo porodów. i tak czekałam do 20 kiedy to usłyszałam że jednak dziś.
o matko... tyle czekania na nic... daj koniecznie znać jak już będziesz po jak się czujesz :*
super że córcia :) gratuluję :) u mnie też się nie pomylili, a pierwsze rozpoznanie płci u nas było 11t5d :)
 
reklama
szew dziś wpisali planowo na poniedziałek. więc poniedziałek wtorek środa leżenie plackiem z nocnikiem przy boku ;-)


pessarów u nas nie praktykują bo za dużo infekcji po nich więc już na bank szew
 
szyszunia szybkiego powrotu do zdrowia i do domku :) :*
natuszka ja tam oglądałam ale też się niczego nie dopatrzyłam ;-) tyle dobrego że u mnie u gina jest tak, że się leży na leżance i naprzeciwko jest monitor- pełen komfort ;p gin widzi na "swoim"monitorze a pacjent na "swoim"
nie trzeba się skręcać jak ruski paragraf żeby coś zobaczyć ;p
Tyle już wytrzymałam w niewiedzy, to wytrzymam jeszcze ;p podobno im dłużej się czeka na coś tym radość jest większa :D
Mnie tam już wszystko jedno jaka płeć, najważniejsze żeby było zdrowe i ssało cyca, o :-p:-D
aeshette no u ciebie to już córcia nie na 100 tylko na 1000% :D raczej siusiak się nie ukrywa tyle razy :D
 
Ostatnia edycja:
szew dziś wpisali planowo na poniedziałek. więc poniedziałek wtorek środa leżenie plackiem z nocnikiem przy boku ;-)


pessarów u nas nie praktykują bo za dużo infekcji po nich więc już na bank szew
to jestem z Tobą duchem! :) jak sobie myślę o szwie to aż mnie krocze boli :p dlatego postaram się wirtualnie wspierać ile mogę :*
 
Brownagula - ja miałam skierowanie na glukozę więc nie płaciłam, i nie mam pojęcia ile może kosztować.
Bąbelek - gratuluję wizyty
Ewelinn - Ojj :-(. Trzymam kciuki, żeby w szpitalu obniżyli ciśnienie i żeby już było do końca w normie
Szyszunia - Gratuluję córeczki ;-)
 
Pisałam już na fb, ale nie wszystkie tam jesteście.:) po dzisiejszej wizycie - oczekalam się jak głupia, ja od września leżąca, musiałam półtorej godziny czekać w kolejce. Kręgosłupa dalej nie czuje ;d ale do sedna ! Krwiaka nie ma, łożysko tez przyklejone. Skąd krwawienia nie wiadomo, twardnienia brzucha dalej są i dlatego moja ginka zwoła konsylium, po tym ma do mnie dzwonić co robimy dalej. Prawdopodobnie mam coś z kształtem macicy, albo dwurozna albo jakieś tylozgiecie. Ale nawet jeśli to z tym się nic nie robi prócz cesarki. :) a fasolek leżał złożony jak scyzoryk wiec nie szło nic zmierzyć kosmity.
kolejna wizyta 3.12 usg polowkowe i w sumie bez zmian, leki te same.
 
reklama
pat&mom to super że już nie musisz leżeć :-) i że łożysko się przykleiło jak ma być, i że krwiaka nie ma i że z dzidzią wszystko w porządku :) najważniejsze! byle do przodu powolutku i bez niespodzianek do końca ciąży :)! :*
nana7ma a no tak bo ty znasz tylko jedną płeć :-) to powodzenia na wizycie, żeby dzidzie się nie odwracały pleckami i chciały współpracować ;-)

a ja mam wizytę 19 grudnia u gina i lekarz mi powiedział ,że wtedy już mi powie jaka płeć bo ostatnio miał jakieś wątpliwości i nie chciał wprowadzać w błąd :D
a też jestem taka ciekawa że mnie skręca :p
bo nie wiadomo czy będzie w końcu Kubuś czy Oliwka :)
 
Do góry