reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

gratuluję udanych wizyt i tego że tyle już wie co nosi pod serduszkiem :-D
Ja się powoli szykuję na wizytę, odebrałam we wtorek wyniki moczu i jestem troszkę podenerwowana... i glukoza w moczu, i podwyższone leukocyty(mam 8 a norma do 5...ech zaś pewnie będę musiała faszerować się uroseptem jak kiedyś...) i jakieś jeszcze liczne fosforany bezpostaciowe... :szok:
no nic ciekawe co mój gin na to powie...
na dodatek okropnie się czuję,boli mnie głowa i jestem słaba a muszę iść sama ;/ :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Dziewczyny :)

Jestem po wizycie i okazało się, że będę miała ... SYNKA :D
A oto dowód:
ImageUploadedByForum BabyBoom1386263846.311460.jpg
Bezwstydny po ojcu ;)

Poza tym wszystko dobrze. Rośnie mi pod sercem piękny chłopczyk. Synuś Mamusi :*

Aaaaa - i chłopczyk jest 4 dni starszy niż wynika to z OM :)


P.s. I wszystkim Wam gratuluję udanych wizyt i pięknych dzieciaczków :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1386263846.311460.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1386263846.311460.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 118
Ostatnia edycja:
Pysia- gratulacje, A to nie miała być dziewczynka? Bo na naszej liście było ze u Ciebie dziewczynka- już zmieniłam na chłopca:-)

No tak, miała być dziewczynka. I było to potwierdzane w 14tc, czyli jak już wcześniej pisałyście to nie ma co w te wczesne prognozy wierzyć. Dziś jest wg USG 17t4d i widać jak na dłoni, że będzie chłopak :)
 
Ostatnia edycja:
witam witam:)
byłam wczoraj na wizycie:)
ale mój skarbuś nie chciał współpracować z mamusią i stwierdził że nie zrobi miłego prezentu na ślub:D....trudno...jego strata:D....a szłam z zamiarem zakupienia w rossmanie takiej fajnej szczotkido włosków:D...ale nie wiedziałam w końcu czy róż czy błękit:D...a szłam z nadzieją rozpoznania płci na 100%:/....ale przynajmniej dobrze że z dzidzią wszystko ok:) tylko też mam problem z ciśnieniem....wczoraj na wizycie miałam 145/71...a dziś jakieś kołatanie czuje:/...ale wstrzymam się do jutra bo też mam wizyte....
najważniejsze że wszystko ok :) gratuluję udanej wizyty :)
moja mała to też współpracować nie chciała, tzn spała całe usg ;) ale z rozłożonymi nogami jak zawsze :D

Cześć Dziewczyny :)

Jestem po wizycie i okazało się, że będę miała ... SYNKA :D
A oto dowód:
Zobacz załącznik 597654
Bezwstydny po ojcu ;)

Poza tym wszystko dobrze. Rośnie mi pod sercem piękny chłopczyk. Synuś Mamusi :*

Aaaaa - i chłopczyk jest 4 dni starszy niż wynika to z OM :)


P.s. I wszystkim Wam gratuluję udanych wizyt i pięknych dzieciaczków :)
super, gratuluję syna! :) hehe, nasze dzieci mają coś wspólnego :p oboje bezwstydni :p

a z tych wróżb z nubami komu się sprawdza a komu nie?
mi się sprawdza :)
 
reklama
pysia jak fajnie że już wiesz że chłopiec :D gratulacje! :D ja żyję dalej w nieświadomości :D
ja też już po wizycie.
Lekarz załamał się nad moimi wynikami moczu...wypytywał czy w rodzinie cukrzycy nie było,czy się czegoś słodkiego nie najadłam itp.... a ja przecież jak zjem kostkę czekolady raz na tydzień to wsio... więc skąd to? :(
oczywiście muszę zrobić krzywą cukrzycową na następny raz i powtórzyć badania moczu...
rety 75 g glukozy na czczo... miała to któraś????pocieszcie kochane, jak to badanie wygląda?
rety, boje się że wypije to i zwymiotuję...podobno to nie jest za smaczne :zawstydzona/y:

a to jeszcze trzeba siedzieć godzinę czy tam dwie w poczekalni i nie wstawać?
naczytałam się głupot o cukrzycy ciężarnych i powikłaniach i się przeraziłam! :szok:

serducho biło 154 razy na minutę, dzidziolek leżał sobie na brzuszku :-D
lekarz mnie zapytał czy znam płeć, pooglądał, podumał, powzdychał i mówi tak: "no mi to wygląda bardziej na.... a nie...a w sumie...aaa... za dwa tygodnie zobaczymy,zrobimy usg, bo nie chcę wprowadzać w błąd" a już myślałam że będę wiedzieć...że będę mieć prezent mikołajkowy :D
no nic... czekam dwa tygodnie na kolejną wizytę ...

a to zdjęcie nóżek mojej dzidzi :D
zgrabne nóżki, po mamusi ;-)

2013-12-05 21.12.58-1.jpg
 

Załączniki

  • 2013-12-05 21.12.58-1.jpg
    2013-12-05 21.12.58-1.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 91
Ostatnia edycja:
Do góry