reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

reklama
Dzięki Anetka za pocieszenie!

A czy któraś z Was miała robiony test podówjny Pappa?
Na czym to polega? I jak dokładnie wygląda?
Umówiłam się na niego już dziś na 19.15.
ja miałam. to jest test z krwi :) pobierają Ci krew i około 2 tyg czekasz na wyniki. Muszę odebrać, ale jakby coś było nie tak to by dzwonili :)
 
Porównuje sobie wtorkowe usg z Bartkowym i wszystko jest identyczne NT, CRL no jedynie daty się róznią. Małż się śmieje że rośnie drugi Bartek:)
Aesthete to znaczy że nie masz co się stresować:)
 
U mojego dzidziorka też jest 1,5 mm i lekarz mówił, że wszystko w jak najlepszym porządku i, że 'zdrowy chłop'. Nie wiem czemu Ci tak powiedzieli, dziwne ...
 
reklama
ja miałam. to jest test z krwi :) pobierają Ci krew i około 2 tyg czekasz na wyniki. Muszę odebrać, ale jakby coś było nie tak to by dzwonili :)

Tzn. pobierają tylko krew? A USG nie robią? Jeżeli można spytać, ile płaciłaś za to badanie?

No taki właśnie wynik zapisał mi na karteczce i kazał zrobić test podwójny. Ale wydaje mi się, że jak mierzył wcześniej to wychodziło mu więcej, dopiero ta druga lekarka stwierdziła, że jest w okolicach 1,5. Stwierdziła, że badał w złej pozycji dziecka. Sam juz nie wiem co o tym mysleć.
Może lepiej wcale się nie zamartiwać, tylko myslec pozytywnie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry