reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

Anney ja mam jeden na brzuchu tako odstający, który zrobił się dwa razy większy [emoji19] Po porodzie go wytnę. Mniejszych też pewnie przybyło, ale ja tego nie ogarniam, bo od zawsze jestem pieprznięta [emoji16]
 
reklama
Zobaczycie jak wyjda do 35tce. Wszystkie pieprzyki i plamki :-)
Ja teraz mam mnostwo, ale licze, czesc z nich bedzie mnie widoczna po ciazy.

Bunia, Fioleczka, czyli dobre wiadomosci!!!

Kruszka, jak po nocce? Cos jeszcze ci robili, mierzyli?

I co u Beatki?
 
Cześć, miałam dziś wizytę, cała w nerwach poszłam czy wszystko na pewno ok, bo od niedzieli wieczora boli mnie cały czas podbrzusze jak przy miesiączce, powiedziałam lekarzowi, sprawdził z szyjką wszystko w porządku nadal zamknięta ale coraz krótsza.

Zrobił usg, córeczka odwrócona już głową do dołu jest bardzo nisko, ale jeszcze nie w kanale ale już nie ma szans na odwrócenie się :) Więc poród pośladkowy odpada ;)
Niestety nie będę mieć zdjęcia buźki mojej małej, na każdym usg albo zasłania się rękami, a dziś miała twarz odwróconą do moich pleców, i od rana się mi rozpycha pupą i nóżkami pod żebrami.
Za to dziewucha jest bezwstydnica bo wargi sromowe to pokazała w całej okazałości, ale tym się nie będę chwalić publicznie :)

W ciągu 2tyg przybrała tylko 200g, waży teraz 2540g, a wielkością jest na 35tc, ale lekarz mnie uspokoił że raczej nie powinna być większa niż 3300, ale to się jeszcze okaże :)

Za 2tyg wizyta i pobranie gbs - lekarz mi powiedział że to będzie ostatnia wizyta bo wszystko przebiega prawidłowo, wszystko jest ok, chyba że by strasznie bolało podbrzusze to wtedy mam przyjechać, a jak nie to nie trzeba :)

Także wizyta udana, mimo braku zdjęcia buźki. :)
 
reklama
Do góry