reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

prawda ? sama jestem w szoku bo ja raczej jestem sceptykiem i uważam że tabletki są po to by je brać w razie potrzeby. Nawet się bałam jaki tu może być wynik i że ochrzan zbiorę a tu niespodzianka. Lekarce chyba nie powiem ze nie biorę tabletek bo chcę z nią negocjować żeby mi przyspieszyła o tydzień cc więc lepiej się nie narażać ;)
 
reklama
wizytę mam dopiero za 1,5h ale odebrałam wyniki krwi i moczu i jestem zaskoczona. Od połowy ciąży miałam sporą anemię, co badanie tendencja spadkowa była. Brałam dziennie 7tabletek różnorakich żeby to wyrównać, aż zaczęła mnie wątroba boleć. Od ostatniej wizyty kiedy wartości znów spadły olałam tabletki i poczułam się dużo lepiej (choćby ze względu na wątrobę i wypróżnianie). Piłam dziennie sok z buraka, co drugi dzień wodę z kapusty i moje drogie dziś po raz pierwszy od 23tc mam idealne wyniki.

Wiedziałam!!!!!

Brawo!
 
Oszalalas. Masz dobre wyniki krwi i to sie liczy! Ty zdrowa, dzidziuś zdrowy!

ZWsse zapominałam zapytać, jak po tej kapuście z zaparciami?

Strasznie sie cieszę!
 
Nie pamiętam co to zaparcia ! Nawet mi się zdarzało biegunkę mieć co dla mnie jest nie do pomyślenia po takim czasie łykania żelaza. Chyba zostawię kapustę w swojej diecie na stałe tylko po porodzie troszkę rzadziej. Jeszcze raz dzięki, ja się zwijam na wizytę :)
 
Leć. I niezamaco kochana.

Ja wlasnie dziś zamówiłam kapustę i chce zrobić próbę, jak lola bedzie reagować. Muszę sie dowitaminiOwac.
 
reklama
Dziewczyny mam wrażenie ze krwawi mi szew.. Podejrzewam że szew się juz dawno rozpuścil ale może się jeszcze nie do końca zagoilo?
 
Do góry