reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

reklama
Anney robili ale chyba nie sami od siebie.. Z tego co pamiętam. .jak się męczyłam z tymi skurczami to kilka razy jeździłam do szpitala i wtedy robili mi i robili mi sweep tez
 
Witam dziewczęta! No właśnie co się dzieje jeśli termin porodu mija w uk? Któraś ma jakieś doświadczenia? Jak to wygląda? Będę wdzięczna za każdą informacje :-)
 
Michasia. Nic sie nie dzieje. Robią oddzielanie worka płodowego od szyjki bodajże po 4dniach i dalej Czekasz na poród.
 
Amawell mam nadzieje ze sprawnie pójdzie.. :)
Ja tez mam mieć indukowany ale nie mam jeszcze terminu bo jeszcze z 5 tygodni wiec zobaczymy jak badania neda pokazywać..
 
Love u nas robia ktg co tydzien poczawszy od 37 tyg. Ja mam pierwsze 21go lipca.
U mnie z kolei bylo tak ze na poczatku mialam w miare rzadkie skurcze ale za to bardzo efektywne. Jak pojechalam do szpitala to mialam skurcze co ok 5min i polozna mowia ze nie za czeste sa i pewnie rozwarcie jeszcze na 1-2 cm. A ja mialam juz 3cm. I w ciagu godziny czekania na pokoj zrobilo sie 5 cm. I wogole szybki pozniej poszlo.
Chcialabym zeby teraz bylo podobnie ale who knows...
 
reklama
Do góry