reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

reklama
Lilija termin mam na 2.08. Moja pani dr już na tym etapie nie zapisuje na wizyty, chyba, że coś by się działo, np. na ktg coś było nie tak. A poza tym jak pisałam wróży mi, że urodzę w ostatnim tyg.lipca ;-)
 
dziewczyny chyba mam dosyc czeste twardnienia brzucha i czasem taki ucisk przy tym na dole, moze mnie tez delikatnie pobolewa ale sama nie wiem, czy u was tez jest taki ucisk przy twardnieniu brzucha?
 
Tak Ewelinka. Ja ogolnie jak tylko zaczynam isc to od razu brzuch twardy i od razu to okropne uczucie dyskomfortu. Jednoczesnie czuje i napiecie u gory i nacisk jakby na pecherz.
 
reklama
Do góry