reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

reklama
ja po wizycie u gin.
Okazuje się że moje bóle brzucha i twardnienie i ściskanie wcale nie jest normalne, dała mi zwolnienie mam lezeć i odpoczywać i nie doprowadzić do całkowitego stwardnienia bo bedzie koniec, jak to powiedziała :(
mam łykać no-spe 3 razy dziennie i w razie potrzeby jeszczekolejne, ale czy to jest zdrowe dla dziecka?
Nie wiem czy ona huha na zimne i woli nie ryzykować, ale trochę mnie przestraszyła.

Cytologia nie zabardzo wyszła bo było w niej za dużo krwi ( stąd te plamienia wtedy po wizycie), ale wykryli małe zapalenie więc to też teraz będe leczyć.

jeszcze godzinka i śmigam na usg 3D mam nadzieje że to mnie trochę uspokoi
 
asia* odpoczywaj dużo i się nie stresuj, wszystko będzie dobrze:tak:

aniawos i jak tam wizytka?


My dziś po wizycie. Jestem bardzo zadowolona. Mamy nagrany filmik z dzidziusiem:-) Wszystko w jak najlepszym pożądku. Maleństwo zdrowe, fajnie sobie fika:-D
Wyniki ogólnie mam dobre, przezierność 1,3 (gdzie norma jest 0 do do 3) termin porodu niezmienny czyli na 06.09. Maleństwo rozwija się prawidłowo:tak:

Teraz kolejne dziewczyny chwalcie się :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
piękne zdjęcia

asia uważaj na siebie kobietko wszystko musi się uspokoić ja przy Julci też ana nospie jechałam i mała jest zdrowiutka. Będzie dobrze pisz na bieżąco jak się czujesz. No i jak po usg

karola jakość zdjęcia powalająca.Super.

Ja wczoraj też byłam na wizycie. Mam nadzieję że już plamienia i inne rewelacje mam za sobą. Wszystko jak na razie ok. Gin miał dziwną minę jak mnie badał,pytał czy mam jakieś swędzenie..pieczenie..ja że nie no to on że w takim razie ok. Badanie przezierności zaliczone -1,1 czyli w normie mierzył kość nosową ale nie pamiętam ile a nie mogę się doczytać. Kolejna wizyta za miesiąc(mam nadzieję że nie trzeba będzie wcześniej). Badań kolejnych nie zlecił, ale kazał już zacząć zażywać witaminy ciążowe.No i jeszcze mam na luteinie ciągnąc

No i tradycyjnie pochwalę się zdjęciami bąbla. Na ost zdjęciu jest głowa w powiększeniu (bo nie wyraźne strasznie)..
 
asia* - trzymam kciuki, odpoczwaj dużo i nie przemęczaj się. Ja tez biorę 3x1 nospe dziennie i jestem przerażona, bo słyszałam, ze powoduje to brak ssania, wiotkość mięśni, poźniej problemy z wymową itd. Boże, jak się denerwuję, jutro idę na wizytę to wszystkiego wypytam mojego gin i dam Ci znać, asia* nie piszę tego by Cię zaniepokoić, ale sama jestem w podobnej sytuacji i jestem dobrej myśli, więc Ty też się nie zamartwiaj. Głowa do góry.

Jak wrócę jutro od gin i dostanę zdjęcie to pochwalę Wam się. Mam pytanie jaka jest norma badania NT (rzezierności karkowej)
 
Dzięki dziewczyny.

Ja jestem dobrej myśli, popytam jeszcze lekarza do którego teraz ide na to usg, może coś powie ciekawego.

mira
napisz potem co powiedział twój gin, ja się właśnie boję że ta nospa żle wpłynie na dziecko, z drugiej trony lekarz chyba wie co robi, tym bardziej że to nie jeden tylko wielu tak każe łykać.

Ja lece na 3D, ale mam stresa, aż mi serce wali i brzuch rozbolał. trzymajcie kciuki
 
asia* niestety twardnienie brzucha to nic innego jak skurcze a w tak wczesnej ciąży to nic dobrego dlatego słuchaj lekarki i odpoczywaj i bierz nospe i wiem że łatwo mówic ale nie staraj sie nie stresowac.

Zdjęcia maluszków sliczniutkie aż do zasłodzenia.
 
reklama
Ja szczęśliwa po wizycie, a teraz zeschizowałam, bo czytam o wymiarach NT i ja mam 2,0 a CRL 65,8mm i kurczę 2 to dużo..jutro idę na krew, robię ten test na wykrycie częsci zespołów. Bede czekac na wyniki i się stresować. Niby norma jest do 2,5mm ale i tak się denerwuję, ze moja dzidzia ma za dużo.
Po za tym to wszystko super, fajny mały człowiek. Widać główke, nózki, raczki, brzuszek, kregosłup..super..no i 90% dziewczynka:-)
 
Do góry