reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

reklama
Ellsi no to szalejcie na calego jak termin nieodwolany w poniedzialek :-D
Faktycznie 3x30 minut to jakas masakra, pierwsze slysze ze tak dlugo trzeba masowac.
 
W szpitalu już nie da rady na szaleństwa a później jeszcze przerwa z 6 tygodni :-(

Najlepsze że wszystko mnie boli a dalej mi się chce :-D

Co do tego masażu to trochę też się zszokowałam bo poprzednim razem chyba nie usłyszałam ile czasu trzeba masować. No cóż dłuższa gra wstępna. Chyba że policzymy z seksikiem to jakoś tak wyjdzie :tak: bo wtedy też wytwarza się oksytocyna. Plusem jest jeszcze zahartowanie brodawek.

Nasi faceci to mogą być szczęśliwi. Już mojemu przekazałam jakie są zalecenia lekarki :-D Teraz i tak mi M jak dobierał się do nich (a są bardzo wrażliwe i trochę skaczę jak poparzona) to się śmiał się i powtarzał że "Pani Doktor kazała":rofl2:

Chyba dobrze że na weekend nie zostaję bo zapewne nic by nie robili. Tym bardziej że mam kontrolę NST w piątek to mogę być spokojna. Od poniedziałku jakoś może się potoczy:badania, decyzja czy czekają na sn czy wywołują na sn czy cc. Ostatnio obstawiałam że urodzę 7 września - ciekawe czy się sprawdzi.
 
3x30 min?? toć to butelkę bym napełniła!! czy wy jak masujecie sutki to też wam tak mleko leci??? mi leci w sumie jeszcze siara prawie przezroczysta i klejąca ale strasznie jej duzo i to mnie zniechęca do tego masażu i męża nawet nie proszę...
 
ellsi dobrze,że nie trzymali Cię niepotrzebnie. Możesz jeszcze M wykorzystać za co Cie ogromie podziwiam bo sama już nie mam siły na to:-pto miłych igraszek życzę:-) a i gratuluje pomyślnej wizyty.
 
reklama
Do góry