reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

reklama
hey.

śliczne zdjątka mamusie;-)
Ja byłam w poniedziałek u gina na 2 wizycie. wszystko raczej ok,poza wynikami mojej tarczycy ale już wcześniej mi kazał zażywać euthyrox50 więc jakoś to będzie. Dzidziuś rozwija się prawidłowo, serduszko puka w rytmie czacza:tak:Ma całe 20mm, fhr 140.ciałko żółte też jest na swoim miejscu. Zmniejszył mi gin dawkę luteiny do 2x1.

a oto bąbel:

 

Załączniki

  • 144310.jpg
    144310.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 78
Ja już po wizycie. Niestety pani doktor bardzo się śpieszyła i nie bardzo chciała odpowiadać na moje pytania. Wiem, że ciąża rozwija się prawidłowo serduszko jest, no i tyle. Tak szybko chciała mnie odprawić, że nawet nie wiem jakiej wielkości jest fasolka:-( Chciałam zobaczyć zdjęcie to z niechęcią mi na szybko pokazała, że co tu oglądać, że mało widać. I tak pstryknęłam fotkę dla męża, zobaczę jutro czy na kompie będzie wyraźnie, jak coś to wkleję.
Poza tym zrobiła mi się mała torbiel na jajniku więc dostałam Luteinę na 3 tyg i płytki krwi do kontroli, bo za mało teraz mi wyszło.
Pozdrawiam.
 
Normalnie wam zazdroszczę. Ja kruszynka jeszcze nie widziałam. Byłam na badaniu wczoraj. Następna wizyta dopiero 25 lutego czyli jeszcze 3 tygodnie. Nie wiem jak wytrzymam.
 
Ja też dziś miałam wizytę. Nasze szczęście ma całe 3,5mm:). Było widać już bijące serduszko. Wszystko jest tak jak powinno.
Pobrano mi krew na toksplazmoze, grupę krwi i zrobiono badanie moczu.
Kolejna wizyta za 2 tygodnie:).

Przewidywany termin porodu około 1.10.2011, ale juz zostane na wrzesniowkach, jesli pozowlicie, bo i tak przeiwduję,że to bedzie jednak wrzesien;)
 
reklama
Do góry