reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

reklama
Śliczne te wasze fasoleczki:) ja dopiero do lekarza pójdę i też pewnie usg zaraz zrobi, sama jestem ciekawa który to u mnie tydzień ale sądzę że 5-7
 
Sawi Śliczne, gratuluję.
W pierwszej chwili zanim przeczytałam posta to myślałam, że to jednak TROJACZKI:-D Tak się maleństwo ułożyło:-)
 
To ja, szybciutko tylko bo mi sie strasznie chce spac :D

A to wiadomosc od modela na zdjęciu :p
"Czesc wrzesnioweczki, jestem Fasol! Mam prawie 8 tygodni, 14mm i bije mi juz serduszko :) Tak mi dobrze u mamusi w brzuszku :)

Wszystkie badania ok, wszystko jest w porzadku, mam karte ciazy i nastepna wizyte za 3 tygodnie:)
Jestem taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaka szczesliwa :)))))))))))))

 
dziewczyny gratuluję ślicznych fasoleczek:))

ja tez dzisiaj byłam u gina i jastem taka szcześliwa, bo widziałam bijące serduszko mojej Dzidzi:))

jedyne co mnie troszku niepoi to miałam trochę za niski progresteroni lekarka wprowadziła mi 2x dziennie duphaston, mam nadzieję że będzie dobrze, bo Beta superi reszta wyników też
 
reklama
Super zdjęcia, ja też mam swoje, ale nie wiem jak je wkleić..narazie taka większa fasola:-) wychodzi 7 tydz i 4 dzień..termin na 11 września..serducho ładnie bije. Na następny raz mam cały wykaz badań. Duphaston mam odstawić, bo progesteron miałam na badaniach bardzo dobry, także nie ma sensu brać..
 
Do góry