reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

Mononoke super zdjecie - gratki :)
Kasiula11 - progesteronem sie nie przejmuj ja w pierwszej ciazy bralam do 20 tygodnia ,i teraz tez musze brac :)
 
reklama
A więc jestem dziś po wizycie bardzo zadowolona. :-)Dzidzia rośnie pięknie, serduszko mocno bije, ma 1,7 cm a termin porodu jest o dzień szybciej.
Kolejna wizytka dopiero na początku marca, mam porobić wszystkie badania.

Może jutro postaram się wkleić fotkę naszego maleństwa:tak:
 
ja byłam dzisiaj, pęcherzyk jest mini mini, wszystko ok, wyniki też, pozytywnie:) wstępny termin z OM na 17września hehe mama moja z 18. a ginek z 21.:) następna wizyta za miesiąc

Hello ja też mam podobny termin wg OM :)) gratulację pięknej Fasolki :)) ja widziłam jak mojej bije malusie serduszko, uslyszeć jeszcze nie mogłam, za 2 tyg kolejna wizyta i usg :)) moze zobacze więcej!!!
GRATULACJE :))

a ja jeden dzien przed Tw wizytą dowiedzialam sie ze jestem w ciąży, a Ty juz maluszka ogladałaś dzień póżniej :))

SUPER!
 
dziewczyny gratuluję ślicznych fasoleczek:))

ja tez dzisiaj byłam u gina i jastem taka szcześliwa, bo widziałam bijące serduszko mojej Dzidzi:))

jedyne co mnie troszku niepoi to miałam trochę za niski progresteroni lekarka wprowadziła mi 2x dziennie duphaston, mam nadzieję że będzie dobrze, bo Beta superi reszta wyników też

tez dostałam Dufaston, bo mam plamienia... :(( ale jakoś nie zniknęły jeszcze....
Kasiula GRATULACJE
 
Karo ja plamilam pierwsza ciaze z przerwami do 20 tygodnia do tego czasu bralam tez leki,w tej ciazy tez plamilam i w dalszym ciagu jestem na lekach.Nie martw sie to nie ma najmniejszego wplywu na fasolke !!! Jedyne co moge Ci poradzic to staraj sie w miare duzo lezec i ...........do porodu zapomnij o myciu okien :)
 
Witam was

Ja byłam znowu u lekarza, znowu widziałam moje maleństwo urosło już i ma 1,71 cm :)
Słyszałam bijące serduszko :)
dostałam zestaw skierowań i liste leków.

Lekarka kazała mi łykać Femibion 1, a po 12 tyg 2
magnez i no-spe jak by mi brzuch twardniał.

Martwie się troche bo dostałam lekkiego plamienia po tej wizycie, lekarka jak robiła cytologie to zauważyła nadrzerkę i może to z tego ta krew??? Nie wiem czy panikować i lecieć do szpitala czy poczekać czy będe dalej krwawić? Pozatym czuje sie dobrze brzuch mnie nie boli jakoś bardziej, ale nerwa mam.

kolejna wizyta 10.02

pozdrawiam
 
dziewczyny gratuluję ślicznych fasoleczek:))

ja tez dzisiaj byłam u gina i jastem taka szcześliwa, bo widziałam bijące serduszko mojej Dzidzi:))

jedyne co mnie troszku niepoi to miałam trochę za niski progresteroni lekarka wprowadziła mi 2x dziennie duphaston, mam nadzieję że będzie dobrze, bo Beta superi reszta wyników też

Duphaston to czysty progesteron, ja również brałam w ciąży do 13 tc, czułam się wtedy pewniej i że moja dzidzia jest bezpieczna, nic się nie martw, do puki bierzesz ten lek niema obaw, potem ok. 13 tc tworzy sie łożysko i jest już z górki :-)
Witam was

Ja byłam znowu u lekarza, znowu widziałam moje maleństwo urosło już i ma 1,71 cm :)
Słyszałam bijące serduszko :)
dostałam zestaw skierowań i liste leków.

Lekarka kazała mi łykać Femibion 1, a po 12 tyg 2
magnez i no-spe jak by mi brzuch twardniał.

Martwie się troche bo dostałam lekkiego plamienia po tej wizycie, lekarka jak robiła cytologie to zauważyła nadrzerkę i może to z tego ta krew??? Nie wiem czy panikować i lecieć do szpitala czy poczekać czy będe dalej krwawić? Pozatym czuje sie dobrze brzuch mnie nie boli jakoś bardziej, ale nerwa mam.

kolejna wizyta 10.02

pozdrawiam
dokładnie tak jak pisze trixi. Ja również miałam nadżerkę i po badaniu cytologicznym wręcz wylała się ze mnie stróżka krwi, nie ma co się dziwić szyjka macicy jest podrazniona nadzerka
 
Ostatnia edycja:
zdjcie0252.jpg
Moj mały kropek. 5 tydzien 4 dzien.
Łooo
 
reklama
We wtorek bylismy u lekarza ;-)

Poszłam sama, mąż został na korytarzu, ale pan dr wyszedł po niego :-) myślałam, że będzie usg przez pochwę, ale było przez brzuszek :-)
Mąż zachwycony, bo naszego Adasia takiego nie widział, tzn większej fasolki, bez rączek i nóżek :-)
Nasza fasolka ma 16 mm, co wskazuje na 8 tydzien ciąży,a nie 9, tak jak jesteśmy, więc nasze planowanie i wyliczanie w poprzednim miesiącu tak naprawdę nic nie dały, bo i tak do zapłodnienia nie doszło w 'wyznaczonym' przez nas terminie :-) ale to już mało ważne!! Najważniejsze, że się udało :-)
Serduszko dzidzi bije 175 razy na minutkę, więc bardzo ładnie!
Mamy śliczne ciałko żółte, w kształcie obrączki, pan dr mówił, że na podstawie 'żółtka' można ocenić czy ciąża się prawidłowo rozwija :-)
Przepisał mi czopki przeciwwymiotne, dzięki którym nie wymiotuję i czuję się lepiej.
Do witaminek pregna plus dostałam dodatkowo żelazo, bo ja anemiczką jestem :-( (tak mi zostało po poprzedniej ciąży :-()
Następna wizyta w 13 tygodniu, 8 marca, wtedy będą badania prenatalne :-)
Gdyby coś się działo, to mam dzwonić, a dziś mam wizytę u okulisty (muszę zmierzyć ciśnienie w oku :tak:)

Na dolnym zdjęciu nasz bobasek (dr się śmiał, że dziewczyna będzie, bo z Adasiem ciaża bezobjawowo przechodziła, a teraz kosmos mam ;-)) a na górnym wykres bicia serduszka :-)



Uploaded with ImageShack.us

Pozdrawiamy ciepło!!
 
Do góry