reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

reklama
BigChild najwazniejsze ze sie nasze betki mieszcza w normach :D a czy kosmiczna czy nie, niewazne :) Oby sie tylko fasolki pieknie rozwijaly :p
 
Mama Boo ja też nie miałam fasolki jak poszłam pierwszy raz, wyglądało to jak u Ciebie, lekarz wysłał mnie na betę, po 1,5 tygodnia poszłam i już była dzidzia i serduszko!!:-)
Jeszcze trochę i ujrzysz maluszka!!:-)

Madzik śliczna fasolka!! :-)

Asia Twoja też!!:-)
Gratuluję dziewczyny!! :-)

Natusia, Mononoke, jeszcze trochę i będzie środa i czwartek i będziecie Wy się chwalić ;-)

Aniawos ja w 5 tygodniu i 1 dniu miałam 1180!! (to był poniedziałek!!) w piatek miałąm 289,5!! :-)
I jest dobrze....:-)
 
Na wizycie byłam 18 stycznia. Wszystko ok. Bardzo wczesna ciąża.Był tylko pęchcerzyk, ale spory i wszystko wskazuje na to że 1 lutego zobaczę serduszko. Oby, bo niestety we wrześniu miałam puste jajo płodowe i teraz troszkę mam obawy. Ale wtedy na tym etapie już plamiłam i mineły mi wszelkie objawy ciąży.
 
megi-nie martw się kochana, ja rownież przed Damiankiem miałam puste jajo, zdarza się to bardzo rzadko..tym razem na pewno wszytsko bedzie w porządku. Trzymam kciuki za spokojne 9 miesięcy.
 
witam, wczoraj byłam na wizycie i naszczęscie wszystko jest ok:) według usg to 6 tydzien i 3 dzień ciąży:) wkłejam zdjęcie z usg:) pozdrawiam
j.jpg
 
reklama
Do góry