reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

Moja córcia była rozpoznana przez lekarza jako córcia. Nawet wpisał do karty jej płeć, bo po prostu był pewien. A i ja jestem pewna tego lekarza i siusiaków u moich chłopaków bo nic innego nie było ostatnio widać tylko coś co sterczy między nogami :-D:-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2:

Ja po godzinie od glukozy 50g + śniadaniu (inaczej bym jej nie przełknęła) miałam wynik 95 ;)
 
reklama
My po kolejnym USG. Dzidzia zdecydowanie większa niż według daty OM. Waży już 1kg, rozwija się bardzo prawidłowo, jest bardzo ruchliwa i bez wątpienia będzie płci męskiej (trzech lekarzy się nie może mylić ;-)

boy.jpg
 
Ostatnia edycja:
abwgdzl- Gratuluję potomka ;-) Pewnie duma rozpiera ;-)

Co do wpisywania płci to powiem wam dziewczyny, że jak miałam USG 3D/4D to na tej kartce z opisem małej też mam podane, że płeć żeńska. A potwierdziło to 2 lekarzy. Mój ginekolog i radiolożka właśnie na 3D/4D. Zresztą, za godzinę mam wizytę to znów będę wiedziała co i jak;-) Mój lekarz dokładnie tam małej zaglądał bo nawet przez chwilę zatrzymał się w tym miejscu i powiedział "O, nie... myślałem, że może jednak chłopiec, ale to pępowina" :-p
 
Jeśli u mnie by się lekarze pomylili do płci to chyba im każe mi oddać za różowe sukienki i buciki z kwiatkami hahaha:baffled::angry::baffled: albo urządze mega wyprzedaż( oby nie , bo ja chcę moją Julke):-);-)
Dokładnie :tak::tak:

U mnie lekarze są ostrożni z płcią... kiepsko się Moja Dzidzia układa do usg... Może w poniedziałek coś odsłoni....?
Po prostu chce niespodziankę mamię zrobić ;-);-)

My po kolejnym USG. Dzidzia zdecydowanie większa niż według daty OM. Waży już 1kg, rozwija się bardzo prawidłowo, jest bardzo ruchliwa i bez wątpienia będzie płci męskiej (trzech lekarzy się nie może mylić ;-)
Gratuluje synka:-)

Mój lekarz dokładnie tam małej zaglądał bo nawet przez chwilę zatrzymał się w tym miejscu i powiedział "O, nie... myślałem, że może jednak chłopiec, ale to pępowina" :-p
:-D:-D:-D

U mnie na początku w 15tc ginka mówiła, że wygląda na chłopca ale to za wcześnie żeby na 100% stwierdzić. Potem okazało się jednak, że będzie dziewczynka:-D
 
Dzięki za pocieszenie ;-)
dziwne że tak wpisał, słyszałam że lekarze nie powinni podawać płci dziecka z usg i robią to nieformalnie, nie na sto procent, żeby właśnie się uchronić przed ewentualnymi pozwami do sądu... Niektórzy w ogóle nie chcą mówić ponoć :confused::confused:

mnie też to zdziwiło, bo pierwszy lekarz u którego byłam, mówił że dziewczynka, ale tak niepewnie, zeby się nie sugerować za bardzo i to wydało mi się naturalne. a ten drugi oglądał i z całą pewnością powiedział że dziewczynka. pokazywał mi na monitorze i przekonywał że napewno. nie iwem co on tam widział bo ja niewiele :-). a potem tak wpisał, więc niech teraz się boi jak by się okazało inaczej, bo jak nic do sądu idziemy;-) :-)
My po kolejnym USG. Dzidzia zdecydowanie większa niż według daty OM. Waży już 1kg, rozwija się bardzo prawidłowo, jest bardzo ruchliwa i bez wątpienia będzie płci męskiej (trzech lekarzy się nie może mylić ;-)

boy.jpg
no nie da się ukryć że chłopak:-)
 
Tak jak wspomniałam ja już po wizycie. Dziś czekałam bo mój lekarz akurat do porodu poszedł na chwilę i posiedziałam trochę w poczekalni. Po raz "n" usłyszałam od lekarza, że mała ma długie nogi ;-) I z usg ciąża starsza. No i znów bezapelacyjnie dziewczynka:-D I wsio oki. Dostałam tylko recepte na furagin, jakies globulki i vit. C. Mam drobną infękcję w moczu.Cukier też w porządku. A dodam, że miałam 132 po godzinie. Ogólnie jestem zadowolona ;-) A powiedzcie mi dziewczyny, czy robiłyście badania na hiv?
 
Ja też miałam dużo badań z krwi, nawet wszystkich nie pamiętam:-), pobrali mi z cztery próbówki:-). Zobaczymy, co będę miała w poniedziałek, bo niby ma być spotkanie z położną i lekarzem, o ile ich dobrze zrozumiałam. Jakieś badania na pewno będą.
 
reklama
Do góry