reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

:-D:-Dno raczej niemożliwe żeby teraz siusiak wyrósł lub znikł.

Ale mi się wydaje ze jak plec potwierdzi kilku lekarzy na różnym, ale dobrym sprzęcie to jednak można być pewnym.

Ale na 100% ,to dopiero po "rozpakowaniu się" będziemy pewne,to te zdanie,które lekarz,czy położna mówi:"Ma/Mają Pani/Pan/Państwo córkę/syna" *


*niepotrzebne skreślić:-D:-D:-D
 
reklama
a bo to tak jest ze z dziewczynek jeszcze chlopcy mogą się zrobić. Ciekawe ile z nas to spotka. mam nadzieje ze nikogo :)
To mój będzie musiał chodzić w różowych pajacykach :-D:-D:-D

Ja już miałam trzecie potwierdzenie że dziewczynka, tylko kurcze, niedawno koleżanka urodziła synka, chociaż mówili jej o córci, inna przez większość ciąży też słyszała dziewczynka, dziewczynka i co? ostatnie usg przed porodem - siusiak - tylko nie wiem już co urodziła...
Dziewczynie na innym wątku przez całą ciąże wychodziła dziewczynka a urodziła się chłopiec więc nigdy nie wiadomo ;-);-);-)
 
Dziewczyny wpadki się zdarzaj, ale raczej rzadko...

Byłam u lekarza i... nie mam cukrzycy, kurde, ale radość... wiecie jak to jest przez 6 m-cy nastawiac sie na najgorsze a tu taka miła niespodzianka... z radości kupiłam sobie loda i... mnie zemdliło... pół roku bez słodyczy to był szok dla organizmu, ale jaki fajny szok:-p:-)
 
Z tego co słyszałam, to chłopcy są trochę bardziej prawdopodobni, po prostu siusiaka jak już go lekarz wypatrzy trudniej pomylić.
Dlatego lekarze odrobinę mniej się mylą podając, że urodzi się chłopiec, ale znam mnóstwo dziewczynek rozpoznanych w ciąży :-). Więc nie panikujcie, że nam same chłopaki na koniec wyskoczą ;-). Mój drugi syno na pewno będzie miał damskie towarzystwo na październiku :-).
 
reklama
Do góry