reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

Dziewczyny wpadki się zdarzaj, ale raczej rzadko...

Byłam u lekarza i... nie mam cukrzycy, kurde, ale radość... wiecie jak to jest przez 6 m-cy nastawiac sie na najgorsze a tu taka miła niespodzianka... z radości kupiłam sobie loda i... mnie zemdliło... pół roku bez słodyczy to był szok dla organizmu, ale jaki fajny szok:-p:-)

no i super!!!! :tak:
 
reklama
Dziewczyny wpadki się zdarzaj, ale raczej rzadko...

Byłam u lekarza i... nie mam cukrzycy, kurde, ale radość... wiecie jak to jest przez 6 m-cy nastawiac sie na najgorsze a tu taka miła niespodzianka... z radości kupiłam sobie loda i... mnie zemdliło... pół roku bez słodyczy to był szok dla organizmu, ale jaki fajny szok:-p:-)

to dobrze,że wszystko dobrze,a od lodów zemdliło,bo się organizm od słodyczy odzwyczaił;-);-):-D:-D:-D
 
Jeśli u mnie by się lekarze pomylili do płci to chyba im każe mi oddać za różowe sukienki i buciki z kwiatkami hahaha:baffled::angry::baffled: albo urządze mega wyprzedaż( oby nie , bo ja chcę moją Julke):-);-)

Elisabeth dobrze że nie masz cukrzycy , ja musze czekać do 21lipca (po 50 mg miała m za 1 h 136 cukru hmm sama nie wiem):baffled:
 
Z tego co mi wiadomo i co mówił mi mój ginekolog to norma przy 50 g glukozy po godzinie wynosi 140, a więc się mieścisz. Ja miałam 132. Jutro mam wizytę więc jak wrócę to napisze co na to mój lekarz i czy będzie miał jakieś zastrzeżenia ku temu.
 
Dziewczyny wpadki się zdarzaj, ale raczej rzadko...

Byłam u lekarza i... nie mam cukrzycy, kurde, ale radość... wiecie jak to jest przez 6 m-cy nastawiac sie na najgorsze a tu taka miła niespodzianka... z radości kupiłam sobie loda i... mnie zemdliło... pół roku bez słodyczy to był szok dla organizmu, ale jaki fajny szok:-p:-)

No to super, powiem wam że ja to się nastawiam że raczej będe miała cukrzyce.
 
U mnie lekarze są ostrożni z płcią... kiepsko się Moja Dzidzia układa do usg... Może w poniedziałek coś odsłoni....?
 
Jeśli u mnie by się lekarze pomylili do płci to chyba im każe mi oddać za różowe sukienki i buciki z kwiatkami hahaha:baffled::angry::baffled: albo urządze mega wyprzedaż( oby nie , bo ja chcę moją Julke):-);-)

Elisabeth dobrze że nie masz cukrzycy , ja musze czekać do 21lipca (po 50 mg miała m za 1 h 136 cukru hmm sama nie wiem):baffled:

mi lekarz w wynikach badań wpisał płód płci żeńskiej. mam czarno na białym więc jak coś to go do sądu podam ;-):-):-):-)
 
reklama
Mojej koleżance mówili, że córka, ale powiedzieli, że wszystko jeszcze:-):-D może się zmienić. Ale urodziła się Dominisia:-). Nie nastawiajcie się negatywnie:-)
Dzięki za pocieszenie ;-)

mi lekarz w wynikach badań wpisał płód płci żeńskiej. mam czarno na białym więc jak coś to go do sądu podam ;-):-):-):-)

dziwne że tak wpisał, słyszałam że lekarze nie powinni podawać płci dziecka z usg i robią to nieformalnie, nie na sto procent, żeby właśnie się uchronić przed ewentualnymi pozwami do sądu... Niektórzy w ogóle nie chcą mówić ponoć :confused::confused::confused:

Elizabeth super! smacznego słodkiego! ;-):-D
 
Do góry