reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

JEŻELI CHODZI O WITAMINY, TO MÓJ LEKARZ POWIEDZIAŁ ŻEBY NIE PRZESADZAĆ BO TO TEZ NIE DOBRZE. jA JESTEM W 10 TYGODNIU I BIORE TYLKO KWAS FOLIOWY RAZ DZIENNIE TYLKO DAWKĘ 15 MG.
 
reklama
dzidzia.jpg
 
Dziewczyny super są wasze fasolki:)

Ja mam pierwszą wizytę w środę i sie zastanawiam czy już bedzie coś widać bo to bedzie 7 tydzien wg OM, jak myślicie ??
 
Cleo,
Może być już widać pęcherzyk, w nim zarodek i bijące serduszko, ale jeśli ciąża jest jednak trochę młodsza, jeśli owulacja była później, to nie wszystko da się jeszcze zobaczyć w 7tc, więc wtedy też nie ma co się niepotrzebnie denerwować.. zresztą sama wszystko jutro wypatrzysz na ekranie :) pozdr.
 
A ja zaliczyłam pierwszą hospitalizację :( od początku ciąży miałam mdlości, ale w zeszłym tygodniu bardzo ciężko wymiotowałam, doszło do odwodnienia i od razu przyjęli mnie na oddział. Dostałam jakieś tabletki i kilka kroplówek, po wymiotach nie ma śladu. jak mnie dzisiaj wypisywali to zrobili kontrolne usg, Maleństwo w ciągu tygodnia nieźle urosło, moglam posluchać serduszka i zobaczyłam jak rączką dotyka sobie pępowinę, a po chwili nóżkę :) niestety mam problem z łożyskiem, jest źle ulokowane, na szczęście na tym etapie jeszcze nie musi się przykleić więc jest szansa że się przesunie w odpowiednie miejsce jeszcze przed przyklejeniem. A jak nie, to czeka mnie trudna ciąża z przodującym łożyskiem....
 
heh ja feminental 800 bo jest to preparat który ma enzymy które pomagają we wchłonięciu kwasu foliowego a nie każda kobitka ma te enzymy wiec biorę.a ja bylam na pierwszej wizycie z tego szczescia zapomnilam spytac sie o zdjecie no co za ciotka ze mnie:dry:
 
Ja biorę tylko folik. Myślę, że witaminy od II trymestru tak jak ostatnio.

Ale, że mam apetyt głównie na owoce i warzywa to chyba sporo sobie witamin dostarczam. W końcu takie z jedzenia są zdrowsze niż tabletki.
 
Już nie jestem fasolką tylko małym człowieczkiem :)
 

Załączniki

  • DSC00033.jpg
    DSC00033.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 130
  • DSC00034.jpg
    DSC00034.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 119
reklama
Do góry