reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

reklama
sliczne wasze dzieciaczki ja zobacze dopiero 5 marca juz sie bardzo denerwuje i martwie zeby bylo wszystko ok
 
pokazuje moje MAŁE SZCZĘŚCIE. Wg OM 8t6d wg usg 7t2d.
zdjęcie zrobione w poniedziałek. całe 11mm SZCZĘŚCIA :-)
 

Załączniki

  • Image0001.jpg
    Image0001.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 226
Ja wstawie dwa zdjecia,pierwsze z 5t3d ciazy i kolejne dzisiejsze 7t5d - 13mm malenstwo z cudnie bijacym serduszkiem:-):-):-)
 

Załączniki

  • 100_2852.jpg
    100_2852.jpg
    35 KB · Wyświetleń: 110
  • 100_2855 - Copy.jpg
    100_2855 - Copy.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 106
Czesc! pisalam juz wczesniej i nie wiem czy tylko przesadza ale zawsze warto sie zapytac. Dzis odwiedzilam przychodnie w celu spotkania z lekarzem albo polozna (tu chyba nie chodzi sie bezposrednio do lekarza jezeli nie ma komplikacji z ciaza), tak czy inaczej powiedzieli mi ze polozna umowi sie na spotkanie ze mna jak juz bede w 10-12 tygodniu ciazy?! Czy to jest cos zupelnie normalnego i czy nie powinnam sie denerwowac? Z kalendarza zamieszczonego na babyboom wynika ze jestem w 6 tygodniu ciazy. Czy faktycznie musze czekac az bede w prawie 3 miesiacu? Czy ktos ma podobne obawy lub wie cos na ten temat? Z gory dziekuje i pozdrawiam wszystkie mamy :) Mieszkam w UK.
 
Hej Ja tez mieszkam w UK. Tak niestety robia.Troche inaczej wyglada to w przypadku kiedy sa komplikacje(silne bole brzucha,plamienia itp) lub jesli masz juz na koncie Aniolka...czego nikomu nie zycze ale tak bylo ze mna. Jesli bardzo sie niepokoisz mozesz zawsze powiedziec lekarzowi ze miewasz bole(sciemnic troche;)itp ,bardzo sie martwisz o malenstwo i chcialabys prosic o scan zeby sie upewnic czy wszystko ok. To prawda ze trzeba troche "ponaciagac"fakty ale tym sposobem bedziesz spokojniejsza a to dobre dla malenstwa;) Pa.
 
Dziewczyny, cudne te Wasze maleństwa :tak::tak::tak:
Jak ja Wam zazdroszczę, że już macie pierwsze zdjęcia do albumu, ja muszę czekać do 12 tc:-(
 
reklama
Do góry