reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, badania, USG

Ja jestem w końcu po USG genetycznym... lekarz na jakiego trafiłam to kompletny dupek, nie tylko wizyta trwała krótko to nawet nie pokazał mi maludy ani żadnego zdjęcia nie przygotował grrrr. Powiedział, że wszystko ok ale jak chcę usłyszeć więcej to wiadomo trzeba dopłacić, serduszko bije 154/min, CRL 65mm, według pomiaru USG to 12w6d i termin porodu przesunął na 30.04.2016r. Taki lekarz to skok ciśnienia gwarantowany, lepszy niż najmocniejsza kawa!
 
reklama
Ja jestem w końcu po USG genetycznym... lekarz na jakiego trafiłam to kompletny dupek, nie tylko wizyta trwała krótko to nawet nie pokazał mi maludy ani żadnego zdjęcia nie przygotował grrrr. Powiedział, że wszystko ok ale jak chcę usłyszeć więcej to wiadomo trzeba dopłacić, serduszko bije 154/min, CRL 65mm, według pomiaru USG to 12w6d i termin porodu przesunął na 30.04.2016r. Taki lekarz to skok ciśnienia gwarantowany, lepszy niż najmocniejsza kawa!
Gdzie miałaś badanie robione? Widzę, że spod Poznania jesteś :)
 
Ja jestem w końcu po USG genetycznym... lekarz na jakiego trafiłam to kompletny dupek, nie tylko wizyta trwała krótko to nawet nie pokazał mi maludy ani żadnego zdjęcia nie przygotował grrrr. Powiedział, że wszystko ok ale jak chcę usłyszeć więcej to wiadomo trzeba dopłacić, serduszko bije 154/min, CRL 65mm, według pomiaru USG to 12w6d i termin porodu przesunął na 30.04.2016r. Taki lekarz to skok ciśnienia gwarantowany, lepszy niż najmocniejsza kawa!


itucha naprawde źle trafiłaś :szok: A dostałaś chociaż jakiś wydruk, bo ja mam wszystko opisane i wyliczone na piśmie.
I to była prywatna wizyta ???
 
Malutka466 - U dra Urbaniaka w Luxmedzie na Roosevelta w Poznaniu, niby specjalista od USG ale ze stosunków międzyludzkich powinien się podszkolić :/ jeszcze nigdy nie byłam tak niezadowolona z lekarza i akurat na tak ważnym badaniu mi się trafił.

Evelina89 - tak, wydruk z pomiarami dostałam i do tego opis badania.
 
A to moja dzidzia 12+3, a wg BPD 13+1
59mm szczęścia :-)

20151021_191556ff.jpg

Pani doktor bardzo dokładnie oglądała i kilkakrotnie wracała i porównywała wymiary, także jestem zadowolona z wizyty. Niestety zauważyła coś na wysokości pępka z czym do tej pory się jeszcze nie spotkała i zaproponowała, abym dla pewności powtórzyła badanie za miesiąc.
 

Załączniki

  • 20151021_191556ff.jpg
    20151021_191556ff.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 164
Malutka466 - U dra Urbaniaka w Luxmedzie na Roosevelta w Poznaniu, niby specjalista od USG ale ze stosunków międzyludzkich powinien się podszkolić :/ jeszcze nigdy nie byłam tak niezadowolona z lekarza i akurat na tak ważnym badaniu mi się trafił.

Evelina89 - tak, wydruk z pomiarami dostałam i do tego opis badania.


Czytałam na temat tego doktora bardzo dużo pozytywnych opinii..
Część pokrywała się z tym co Ciebie spotkało, tzn wiedza jest, ale podejśćie kiepskie - odbębnić swoje,$$ i następna pacjenta..
A długo czekałaś na wizyte, bo na to też się skarża pacjentki, niby umawiasz się na godzine, a obowiązuej zasada kto pierwszy ten lepszy
 
Czekałam z 15-20 minut ale musiałam uważać i wbić się w odpowiednim momencie bo lekarz nie wywołuje nazwisk :szok: dziwny człowiek i dziwne praktyki.
 
A moja wizyta genetyczna bardzo udana, pani dr bardzo sympatyczna i dokładna. Wszystko mi pokazala i tłumaczyla. Wszystko w normie, dzidzia ma 5,55 cm, wg usg (12t1d) jest starsza o 2 dni w porównaniu do om (11t6d) więc i termin porodu sie troche przyspieszył, ale powiedziala ze 2 dni to żadna różnica i zeby sie tym wgl nie przejmować. No i dowiedziałam sie ze na 70% to dziewczynka :) pozdrawiam mamusie :)
 
reklama
ImageUploadedByForum BabyBoom1446025939.100701.jpg
Pan endokrynolog zrobił mi niespodziankę i przy sprawdzaniu tarczycy zjechał niżej i sprawdził co tam u bobasa. Dziś maluch spokojniejszy nic na ostatniej wizycie chyba ze to kwestia rodzaju usg. Gin bada mnie od środka a to było normalne usg...:D w każdym bądź razie bobas ma sie dobrze, moja tarczyca rownież:) 12 tydzień i już nie możemy sie doczekać:)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1446025939.100701.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1446025939.100701.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 95
Do góry