reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
ja dziś też wizytuję... termin mam na 5 czerwca, więc został tylko tydzień... zobaczymy jakie informacje i decyzje zapadną podczas wizyty.. już też bym chciała być po....
 
dziewczyny wypuścili mnie do domku dzisiaj, ciesze się bardzo, ale sytuacja i tak nie jest ciekawa, ordynator dwa razy powiedział mi, że wypuszczam panią ale i tak nie jest dobrze, rozwarcie dalej więcej niż centymetr, szyjka miękka, skrócona i mówił coś o główce Małej ale nie do końca zrozumiałam co...:eek: mam iść za tydzień na kontrolę do mojego lekarza, dali mi receptę na luteinę, mam aplikować dwa razy dziennie, i dużo odpoczywać, leżeć, nie nosić, nie dźwigać, nie przemęczać się itd. tak więc będę się starać tego przestrzegać, ale ma nadzieję, że jak czasami pójdę na zakupy, czy na spacer krótki czy po prostu do ludzi, ale wszędzie ze spokojem to, że nic się nie stanie...
powodzenia na wizytach dziewczyny jutro :-*
 
oj klaudyna to odpoczywaj jak zalecil lekarz, a zakupy z obstawa zebys tylko pokazywala co do koszyka wrzucic;) i spacerek dla zdrowotnosci mam nadzieje ze nie zaszkodzi ;) uwazaj na siebie!
 
ja mam już 3 cm rozwarcia, na weekend dostałam clotrimazol do podleczenia.. tak mnie załatwili na ostatniej wizycie w szpitalu, że coś się tam wykluło ..a w poniedziałek stawiam się na porodówce.. mój lekarz akurat ma dyżur i nie ma na co czekać skoro termin jest na 5 czerwca :-):-)
już się nie mogę doczekać tego dnia!! a weekend upłynie pod znakiem robienia zapasów jedzeniowych, co by później o tym nie myśleć;:tak:
 
reklama
ja mam już 3 cm rozwarcia, na weekend dostałam clotrimazol do podleczenia.. tak mnie załatwili na ostatniej wizycie w szpitalu, że coś się tam wykluło ..a w poniedziałek stawiam się na porodówce.. mój lekarz akurat ma dyżur i nie ma na co czekać skoro termin jest na 5 czerwca :-):-)
już się nie mogę doczekać tego dnia!! a weekend upłynie pod znakiem robienia zapasów jedzeniowych, co by później o tym nie myśleć;:tak:

khess no to super!! kciuki za poród :) widzę, że mieszkamy nie daleko od siebie..tylko 50 km :) Właśnie jadę jutro do Siedlec do Madaru zamówić wózek
 
Do góry