reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
dziękuję za trzymanie kciuków dziewczyny :-*
na lutyckiej jestem :-) dzisiaj jeszcze ktg nie miałam, czułam kilka skurczy ale znacznie mniej niż wczoraj, i za jakiś czas ma mnie zbadać ordynator, zobaczymy co powie :-)
 
Klaudyna trzymam kciuki!

Ale te nasze dzieciaczki nieprzewidywalne. Te które mogą wychodzić twardo siedzą a tym co powinny być jeszcze w brzuszku się spieszy.
 
tak więc jestem w szpitalu, gdy skończyłam zwiedzać porodówkę zrobili mi ktg w sumie przy okazji a od rana bolał mnie kilka razy brzuch jak na okres, no i okazało się, że mam skurcze i kazali mi zostać na obserwacji, zrobili drugi raz ktg, zbadali na fotelu, rozwarcie 1cm, szyjka miękka i skrócona, lekarz stwierdził, że bezpieczniej będzie jak zostanę w szpitalu, podają mi luteinę no i miałam znowu ktg i podobno niedługo mam mieć znowu, tak więc posprawdzają mnie jakiś czas i mam nadzieję, że skurcze miną i wszystko i w pon wyjdę a Mała jeszcze posiedzi w brzuszku, tak więc trzymajcie kciuki :-)

35 tydz to moze i lepiej jak zatrzymali akcje bo to troszke za szybko !!! no i tak jak pisalam na glownym - mas zokazje nie tylko zwiedzac oddzial ale i poznac sporo personelu :D przyda ci sie ... moze dadza ci jeszcze sterydy ...
 
oczywiście, że lepiej, że akcja zatrzymana, dla Małej każdy tydzień w brzuszku dłużej to lepiej więc mam nadzieję, że minie zupełnie i nas wypuszczą do domku, co do sterydów to rozważali to ale podobno Mała jest silna i rozwinięta już na tyle, że jakby się urodziła to sobie poradzi...
miałam teraz przez godzine ktg i skurcze były ale lekkie, Mała się nie chciała ruszać, ale później zaczęła, tylko ordynator po badaniu powiedział, że mam prowadzić oszczędny tryb życia i że za kilka dni mnie wypuści, mam nadzieję, że liczy te dwa i jutro wyjdę, bo wolę uważać na siebie w domu, a nic się nie zmieniło dalej 1cm rozwarcia i szyjka skrócona, Mała główkowo ułożona, zobaczymy...
 
klaudyna siedz w spzitalu jak bedzie trzeba to jeszcze wczesnie kaira urodzila koniec 34 tyg i mala byla wspomagana tlenem... tyle niewiadomych przy wczesniakach, uwazaj na siebie
 
klaudyna ten ordynator wysoki siwy Cie badal? jak ja lezalam na lutyckiej to pojego badaniu odszedl mi czop a inne laski szybciej rodzily hihi. takze uwazaj i nie daj sie mu za czesto badac no chyba ze chcesz urodzic. lezysz na patologii? tu gdzie jest tez poloznictwo czy na porodowce?
 
reklama
klaudyna ten ordynator wysoki siwy Cie badal? jak ja lezalam na lutyckiej to pojego badaniu odszedl mi czop a inne laski szybciej rodzily hihi. takze uwazaj i nie daj sie mu za czesto badac no chyba ze chcesz urodzic. lezysz na patologii? tu gdzie jest tez poloznictwo czy na porodowce?

gdzie znajde tego doktorka ?? ja chetnie juz bym rodzila :D
 
Do góry