reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
mea nie byl i nie czuje kopniakow wysoko tylko z boku albo nisko u dolu wiec chyba sie nie przekrecil. u mnie i tak obojetnie bo i tak mam cc.
 
doczytalam wszystko i Paulinka ja sie Tobie naprawde dziwie rozumiem ,ze mozesz byc zrezygnowana i zestresowana ale albo jest Ci potrzebna pozadna zjebka albo cud jezeli wszyscy lekarze mowia ,ze jest zle a Ty zgadzasz sie na to by jakis buc pozwalal CI czekac jeszcze tydzien. Jezeli Twoj maz jest policjantem to niech on ich nastraszy i nagada a nie da sie splawic, to powaznie moze sie zle skonczyc i jezeli nie maja w tym szpitalu sprzetu to ich zasranym obowiazkiem powinno byc przewiezienie Cie do innego szpitala i ciachanie a nie czekanie a noz widelec uda sie przeczekac ,a jezeli sie nie uda?! Zostawisz swoich chlopakow samych bo ktos stwierdzil ze mozesz siedziec na bombie jeszcze tydzien . Dla mnie to jakas paranoja. Zycze Ci z calego serca by wszystko sie dobrze skonczylo i byscie cos wywalczyli. Aparatka a jak u Ciebie , jak sie czujesz? Jak Filipek? Minisia no u nas jest wlasnie ten problem ze nikt tego nie sprawdzi czy cos nam sie otwiera skraca itp ja od wczoraj wieczorem czuje nacisk na spojenie i jakby klocie ale staram sie lezec i odpoczywac dzis troche plamilam ale u mnie to juz raczej nie robi az takiego wrazenia po wszystkich przejsciach. Jezeli bedzie dalej bolalo a plamienie sie nasili to jade do gp . Ale wy tutaj nadrabiacie za wszystkie czerwcowki wiec ja nigdzie nie jade bo bedzie dobrze :) Dziewczyny kciuki i trzymajcie sie w tych szpitalach!




Wiadomosc od aparatki sa takie ,ze ciagle jest na pompie ,ktg,usg lub innych badaniach, opieke ma super i mysli ze uda sie jeszcze troche przeczekac :). Ciezko jej sie pisze z tel bo caly czas niestety ja telepie po tych lekach mimo ,ze dostaje inne leki oslonowe. napisala tez ,ze sie trzymaja.
WIec dobrze ,ze u niej i malego wszystko ok :)
 
Ostatnia edycja:
Hejka, u mnie opieka jest super, caly czas cos monitoruja przez usg, szyjka ktg, nawet dopplera mi dzisiaj robili. Fenoterol dostaje juz 24 h i dziala skurcze wyciszone. dostaje leki oslonowa ale i tak masakrycznie sie czuje po nim.
 
Monisia &&&&&&&&&&&&&
Ogólnie po rozmowie z ginem dowiedziałam się tyle, że stan jest na tyle zły, że gdyby tylko mogli to już by kroili. Planują cc po weekendzie majowym!!!!!!Tylko trzeba dotrwać. Chcą, żeby nie był wcześniakiem. Podobno to lepsze dla mnie i dla niego.
Potem słyszałam, że rozmawiał z lekarką i jak przyszła na obchód to powiedziała, że czekamy do 34 tc, dzisiaj bądź jutro zależy jak na to czas pozwoli robimy usg z pomiarami, kazała od razu po obchodzie zrobić mi dłuższe ktg i wynik przynieść od razu do niej. No i każde bóle zgłaszać ( chyba bym musiała krzesełko pod dyżurką postawić, bo mnie przecież boli ciągle), a jak jutro rano- o ile wcześniej się nic nie wydarzy- będą się bóle nasilać to mam nie jeść śniadania... Dzisiaj to mają tu niezły kocioł- cesarka za cesarką.

Paulina przeczytaj sobie na zimno to co napisałaś.Jeśli stan jest tak zły to żaden normalny lekarz nie zważałby na wcześniactwo itp.W to nigdy nie uwieże tym bradziej ze pisałąs ze leza tam 28 tyg wczesniaki i pewnie młodsze tez.
Dziewczyno jeśli piszesz że jest tak naprawde zle to zdaj sobie sprawę z tego ze za tydzien moze byc po wszytskim.
No chyba ze tylko tak mówisz i piszesz to rozumie lekarza ze nic sie nie dzieje tak złego ze już trzeba cc i mozna sobie czekać. Ja bym napewno wymusiłą podpisy na pismie ze biora odpowiedxialnośc za życie twoje i dziecka.I Mogę sobie czekać jeszce nawet 2 tygodnie.
Chyba w ostanim czasie było dużo zgonów w brzuszkach zeby sobie tak leżec i czekać. Twoja sprawa twoje dziecko i Twoje życie.
A jak cie boli to wyj z bólu i szalej , rozumie ze jest tak zle ze ktg masz 24h na dobe podpiete i usg 4 razy dziennie??????
Aparatko musisz wytrzymać spytaj sie czy na magnez moga ci zmienic kroplówki.
 
Kurcze, dziewczyny, dopiero teraz doczytałam co tu się stało. Trzymam kciuki za wszystkie! Niech dzieciaczki jeszcze tak się nie spieszą. Ale u Ciebie Paulina to powinni jak najszybciej zrobić cc, bo to jest bardzo niebezpieczne. Mam nadzieję, że w końcu padnie jakaś mądra decyzja. Trzymam mocno kciuki!


Ja dziś miałam wizytę. Z szyjką się nic nie poprawiło, mała ułożona główką w dół, ale daleko od kanału rodnego, więc na szczęście nie naciska. Nadal mam jak najwięcej leżeć, żeby 2 tygodnie jeszcze wytrzymać, ale jestem dobrej myśli, bo już od 6 tygodni z tą szyjką jest bez zmian, a jakoś się trzymam, więc musi być dobrze. USG nie miałam, serduszko ok, ciśnienie podwyższone, ale to u mnie standard, bo w domu zawsze w normie. Dostałam skierowanie GBS i jutro idę robić.
 
kolorlove kochana Ty juz masz tez fajnie :)
aparatka wspolczuje samopoczucia ale dobrze ze dziala :)
paulinka trzymam kciuki aby wszystko zakonczylo sie szybko i bezpiecznie dla was...wierze ze lekarze wiedza co robia a jesli czujesz sie zaniedbana i ze igraja z losem to nazekaj ze boli cie bardziej i ze zle sie czujesz , mnie czujesz ruchy itp...twoj niech idzie do gabinetu twojego prowadzacego i niech z nim rozmawia ..
 
reklama
Do góry