reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Ja mialam cc w 36 tyg w szpitalu bez inkutorow nie mialam sterydów o 22. 23 grudnia. Od 19 probowali kroplowkami nie mialam rozwarcia. Przytrzymac ale tak szybko zapadly decyzje ze chwila i bylam na bloku.gdyby jej nie wyciagli do rana by nie przeżyła.
Wiec nie wieze ze w szpitalu w ktorym jest zaplecze gdzie sa wczesniaki czekaja z taka decyzja. Bo jesli byloby tak zle jak paulina pisze to juz dawno by ja scieli proste myslenie
 
kurde respirator do nieczego mu nie bedzie potrzebny a jak by nawet to kurna nie pierdzielcie ze w 21 wieku nie ma dostepu do sprzeatu i to WE WROCŁAWIU !!! litosci !!!

wiecie co ja juz nie moge tego czytac bo mi cisnienie skacze ... zagladne za jakis czas bo mi sie za duzo stresu udziela ...

Mea we Wrocławiu w tym szpitalu od lat są problemy z inkubatorami.

Moja znajoma rodziła 8 lat temu. Przyjechała z zagrożeniem życia dziecka to jej powiedzieli ze jak chce dzisiaj rodzic to nie ma problemu tylko inkubatorow brak i nie wiadomo co bedzie. Wiec narobili rabanu i przewieźli ja do trzebnicy. Dzięki Bogu tam był inkubator.
 
Mea we Wrocławiu w tym szpitalu od lat są problemy z inkubatorami.

Moja znajoma rodziła 8 lat temu. Przyjechała z zagrożeniem życia dziecka to jej powiedzieli ze jak chce dzisiaj rodzic to nie ma problemu tylko inkubatorow brak i nie wiadomo co bedzie. Wiec narobili rabanu i przewieźli ja do trzebnicy. Dzięki Bogu tam był inkubator.

i to jest szpital z III stopniem referencyjnosci????????????????

to moze trzeba szukac innego ?? sa helikoptery ... karetki ... widocznie tak jak kaira pisze stan jest na tyle dobry ze czekaja ... i tego trzeba sie trzymac !!!
 
dołaczam doWas kobitki. co prawda szpitaal mnie ominał ale w każdej chwilimoge urodzić :( moja szyjka jest juz miekka i wsio sie zbliza. lekarz kaze mi lezec mowi ,ze szpital mi juz nie pomoze . mały sterydy dostał. kazał lezec zeby chociaz wytrzymac liczy sie kazdy dzizen. a mnie jak na zlosc kaszel dzis cos meczy i katar :(:no::no: Już zaczynam sie bac...
 
dołaczam doWas kobitki. co prawda szpitaal mnie ominał ale w każdej chwilimoge urodzić :( moja szyjka jest juz miekka i wsio sie zbliza. lekarz kaze mi lezec mowi ,ze szpital mi juz nie pomoze . mały sterydy dostał. kazał lezec zeby chociaz wytrzymac liczy sie kazdy dzizen. a mnie jak na zlosc kaszel dzis cos meczy i katar :(:no::no: Już zaczynam sie bac...




jeju co tu sie dzieje monisia kciuki ale jak ominal i i tak nie pomoze a jakies kroplowki w razie skurczy itp??
uwazaj na siebie kochana !!!
 
Monisia trzymaj się!!! będzie dobrze ;-)

Paulina dla mnie też to nie do pojęcia żeby we Wrocku inkubatorów brakowało w szpitalu, masakra jakaś, wierze ze jednak nie jest tak źle skoro Cie jeszcze nie ciachają ;-)

o matko jak tak dalej pójdzie to niedługo pierwsze dzieciaczki zaczną sie rodzić

u mnie szyjka się skraca i też mam uważać
 
reklama
wy tu tak straszycie a mnie nikt nie bada i skad ja mam wiedzic czy u mnie sie cos nie skraca/rozwiera ehh
w sumie uspokaja mnie to ze nie plamie, nie mam skurczy, brzuch mi sie nawet nie stawia, od czasu do czasu jakis bol czy tez skurcz miesnia ale chyba to normalne ..straszycie..ja dycham zeby do 1go czerwca dotrwac potem juz nie bede sie martwila
 
Do góry