reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Skodzia trzymam kciuki, żeby było dobrze:) Dbaj o siebie i Alicję i duuużo wypoczywaj:) Jeszcze chociaż 10 tygodni musicie wytrzymać:)
 
reklama
Gratuluję dobrych wieści mamuśki:*
I ja również trzymam kciuki Skodziu za ciebie i Twojego Skarba, żeby wszystko się ułożyło i poprawiło:* będzie dobrze, nie martw się :*
 
Skodziu głowa do góry! Nie martw się kochana na zapas! Będzie wszystko dobrze! Luteina na pewno pomoże! Trzymam mocno kciuki :-)

Skodzia niech najpierw zmierzy na usg.To jest mięsień raz dłuższa raz krotsza, NIe martw sie na zapas, i jak cie tak nastraszył niepotrzebnie to cdlaczego nie zrobił usg albo szpital.Najważniesze ze twarda.Lez z tyłkiem u góry i spokojnie dasz rade skarbie

Skodziu ja również trzymam kciuki, nie martw się, na pewno będzie lepiej! Musisz być dobrej myśli :*

Skodzia trzymam kciuki, żeby było dobrze:) Dbaj o siebie i Alicję i duuużo wypoczywaj:) Jeszcze chociaż 10 tygodni musicie wytrzymać:)

Gratuluję dobrych wieści mamuśki:*
I ja również trzymam kciuki Skodziu za ciebie i Twojego Skarba, żeby wszystko się ułożyło i poprawiło:* będzie dobrze, nie martw się :*

Dziękuję, Kochane jesteście :happy:

Ostatnio ponoć dziewczyna urodziła u nas w mieście w 34 tygodniu, mam nadzieję że do 34 jakoś wytrzymam żeby urodzić w swoim mieście (od 33 przyjmują u nas porody). Malutka miała ponad 2 kg i niedługo wychodzą do domku..

Jadę dzisiaj po lutkę, magnez i będę leżeć do góry pupą jak mówicie u Teściów, a w poniedziałek i tak muszę jechać do ZUSu i skończyć tą wyprawkę i zamknąć temat całkiem.
 
No dokladnie. Ja na tabletach na potrzymanie od 24 tyg do 36 i mialam po dwoch dniach urodzic i co. Kika dni przed terminem. Przyjaciolka o tydzz przenosila a tez duphaston brala na poczatku i pozniej tez cos tam bo miala ciagle skacala sie szyjka
 
Moja sie tak cisła ze nic nie dało rady żadne tabl, kroplówki itp.Zobaczymy tym razem tak jestem juz 5 tyg do przodu bez fenka.
JA skodzia dalabym to 100 zł na usg gdziekolwiek do zbadania szyjki po co sie stresować
 

Gratuluje wszystkim udanych wizyt:-)

Kasia i Van gratuluje wizyt

Gratulacje udanych wizyt ;-)

Klaudyna ja moglabym juz nie miec USG bo czuje Mala i wiem ze jest okej ;-) Teraz USG bardziej bedzie mnie stresowalo przed :p

Van - gratuluję udanej wizyty!

gratuluję dobrych wieści dziewczyny :-)

Van gratuluję!!!

Abezelka- gratki, ciekawe czy u mnie potwierdzi sie druga córcia,
Paulinka, Kasia, Van- gratuluję.
Skodzia- ja czuję małą ale uwielbiam na Nia patrzeć, wtedy jestem w 100%pewna że wszystko jest oki, tylko ja mam kieskie wyniki może dlatego usg potwierdza, że malutka ma się dobrze:)


Dziękuję dziewczyny!!! :*


Skodziula ogromniaste kciuki i całuski dla brzuszka-niech się dzielnie trzyma!!
 
reklama
jeszcze raz gratuluję i trzymam kciuki dziewczyny za was, żeby wszystko było dobrze i powodzenia dla tych co mają wizyty w poniedziałek :-*
ja osobiście też mam wtedy wizytę więc trzymajcie kciuki, z góry dziękujemy z Maleństwem :-)
 
Do góry