reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Dagos ale super parka :) gratuluje. Ale duze bobaski juz:) && za dzisiejesze wizyty :)
A masz zdj z usg? Zawsze bylam ciekawa jak wygladaja blizniaki :)
 
Gratuluję!!! Śliczny maluszek :tak:

U mnie po wizycie tez ok:-) mala wazy 600g i do dupki ma kolo 17cm:-)
Karolcia Gratuluję wizyty i dorodnej księżniczki ;-):-)

A ja jutro wizytuję o 14 i już się nie mogę doczekać :-)
Trzymam &&&&&&&

Czyzby u Azabeli tylko skryta pleć
Do kompletu dochodzi jeszcze serdel lub serdelka Rurci:) Mam nadzieję, że we wtorek wszystko będzie jasne :p

bylam dzis na usg
dzidziulki zdrowe :-) chlopczyk wazy 492g, a dziewczynka (na 90%) 404g
nie ma zadnych powodow do niepokoju, szyjka 49mm
:-) :-) :-) :-) :-)
Super wieści!!!! Gratuluję!!!!
 
Dagos gratuluję:tak:

synek potwierdzony, gin powiedział że nie ma wątpliwości, poza tym z dzieckiem wszystko ok, serduszko pięknie bije, moje dziecko jest już całkiem spore ma 959 g, lekarz stwierdził że wg usg jest dwa tygodnie starsze albo znów mam cukrzycę... zobaczymy we wtorek kiedy będę robić glukozę
 
Dagos gratuluję:tak:

synek potwierdzony, gin powiedział że nie ma wątpliwości, poza tym z dzieckiem wszystko ok, serduszko pięknie bije, moje dziecko jest już całkiem spore ma 959 g, lekarz stwierdził że wg usg jest dwa tygodnie starsze albo znów mam cukrzycę... zobaczymy we wtorek kiedy będę robić glukozę

Gratulujee :) duzy facet ;)
 
Dagos gratuluję:tak:

synek potwierdzony, gin powiedział że nie ma wątpliwości, poza tym z dzieckiem wszystko ok, serduszko pięknie bije, moje dziecko jest już całkiem spore ma 959 g, lekarz stwierdził że wg usg jest dwa tygodnie starsze albo znów mam cukrzycę... zobaczymy we wtorek kiedy będę robić glukozę

Wielki chlopak! Super:-)
 
Monisia, zdj mam tylko z 12tyg, wczoraj dostalismy tylko filmik.
jak go w domu ogladalam to "dziewczynka" jak dla mnie ma siusiaka...
dobrych wiesci dla dzisiejszych wizytek :*
 
Dagos gratuluję:tak:

synek potwierdzony, gin powiedział że nie ma wątpliwości, poza tym z dzieckiem wszystko ok, serduszko pięknie bije, moje dziecko jest już całkiem spore ma 959 g, lekarz stwierdził że wg usg jest dwa tygodnie starsze albo znów mam cukrzycę... zobaczymy we wtorek kiedy będę robić glukozę

Mia wow spory, oby podejrzenia doktorka sie nie sprawdzily z ta cukrzyca :-*
 
Dagos gratuluję:tak:

synek potwierdzony, gin powiedział że nie ma wątpliwości, poza tym z dzieckiem wszystko ok, serduszko pięknie bije, moje dziecko jest już całkiem spore ma 959 g, lekarz stwierdził że wg usg jest dwa tygodnie starsze albo znów mam cukrzycę... zobaczymy we wtorek kiedy będę robić glukozę

Mia Gratuluje wizyty! faktycznie duuuzy chłopak, miejmy nadzieje ze jednak ciąża jest 2 tyg. Starsza.
 
reklama
Do góry