reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Mea piękny dzidzius, fajnie ze od razu masz w wymiarze 3 d. Gdyby było mozna co tydzien chodzilabym na usg zobaczyć co tam u mojego szkraba

wlasnie dziewczyny już lekarze kazali Wam odstawić luteine? Ja jak wczoraj byłam na wizycie lekarz powiedział ze będę brała duphaston jeszcze długo.
 
mea ale sliczne zdjecia:tak:
ja chce na usg isc prywatnie przed swietami, licze ze juz bedzie widac plec, chcialabym przed swietami wiedziec:cool2:

karolek mi kazala odstawic duphaston
 
wlasnie dziewczyny już lekarze kazali Wam odstawić luteine? Ja jak wczoraj byłam na wizycie lekarz powiedział ze będę brała duphaston jeszcze długo.

Karolek ja tez mam jeszcze conajmniej do 15 tyg brac.
Zalezy od lekarzy, bo niektrzy praktykuja '12 tydz', inni 16-17, a kolejny odstawiaja dopiero na 22-23
[ta trzecia grupa jak dla mnie troche rzesadza ;)

Gatuluje komu trzeba :D
 
reklama
dziekuje Wam dziewczyny baaaardzo :* weroniko uczucie nieporównywalane z niczym innym... u mnie dzisiaj zaczyna się 10 tc, a termin bellybestfriend pokazuje mi na 26 czerwca. :) a w ogole widzialyscie ten portal? bardzo pomocny dla nas cięzarnych

a Wy dziewczyny w pierwszej ciązy czy juz macie swoje pociechy?? :-)
 
Do góry