reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Widze ze prawie wszystkie wiecie wage dzidzi . Moj lekarz mi na ostatniej wizycie powiedzial tylko ze maluch sie dobrze rozwija i to wszystko . A i ze jak chce zdjecie to 10 zl . Smieszne.
 
Patka ja mialam badania na hiv kile toxo odczyn coombsa grupa krwi wzw C , morfologie, mocz, cukier, 10zl za zdjecie to chyba nie taki wydatek - ja za kazde USG placilam 100zl prywatnie wiec jest roznica, a mam tylko jedno zdjecie Malej. Teraz dostane skierowanie na obciazenie glukoza. No i zaluje ze od poczatku nie chodzilam na nfz, no ale czlowiek uczy sie na bledach, tylko kasa zmarnowana...
 
fajnie skodzia że trafiłaś na dobrego lekarza bo ja mam nie zbyt sympatyczne wspomnienia z laekarzem na nfz.
Nie dość że traktował mnie przedmiotowo to jeszcze musiałam upominac sie o wszystkie badania które mi sie należały to jescze jak mi wypisał skierowanie to na jednym nr PESEL zaczynał sie datą 77 (czyli dobrą) druga data to 74 a trzecia była najlepsza bo 47. Pani w laboratorium miała dobry ubaw i pytała mnie co to za konował :no:.
Później przestawiłam sie na prywatnego :-D
 
fajnie skodzia że trafiłaś na dobrego lekarza bo ja mam nie zbyt sympatyczne wspomnienia z laekarzem na nfz.
Nie dość że traktował mnie przedmiotowo to jeszcze musiałam upominac sie o wszystkie badania które mi sie należały to jescze jak mi wypisał skierowanie to na jednym nr PESEL zaczynał sie datą 77 (czyli dobrą) druga data to 74 a trzecia była najlepsza bo 47. Pani w laboratorium miała dobry ubaw i pytała mnie co to za konował :no:.
Później przestawiłam sie na prywatnego :-D

Kochana ja chodze prywatnie, ale po akcji z plamieniem i szpitalem zaluje ze nie poszlam panstwowo. Szkoda kasy na prywaciarzy...
 
Drogie mamusie , jestem 23 tygodniu ciazy . Jakie teraz powinnam miec badania ? Jak narazie to były tylko ... krew , mocz , hiv , cytologia . Ja rowniez chodze na NFZ i do mojego ginekologa sa straszne kolejki. Czasami czekam na wizyte 2-3 godziny w kolejce ;/
hej :) ja na początku miałam morfologie, mocz, kiłę, glukozę i grupę krwi teraz mam wizytę 3go marca i mam dostać skierowanie na następne badania i obciążenie glukozą...
powodzenia dziewczyny jutro na wizytach :)
 
U mnie po wizycie tez ok:-) mala wazy 600g i do dupki ma kolo 17cm:-)

Gratuluje :-)

Drogie mamusie , jestem 23 tygodniu ciazy . Jakie teraz powinnam miec badania ? Jak narazie to były tylko ... krew , mocz , hiv , cytologia . Ja rowniez chodze na NFZ i do mojego ginekologa sa straszne kolejki. Czasami czekam na wizyte 2-3 godziny w kolejce ;/

Ja miałam toksoplazmoze, HIV, HCV, poziom cukru na czczo, odczyn wassermana (WR) , cytologie, teraz mam zrobić obciążenie glukoza


Piękny!!!!! :-)
 
reklama
Do góry