reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Mikuś moja, cudownie! Możesz się już uspokoić:)

Monissssia, ale kochones, wow. Też się zastanawiałam jak wyglądają jajeczka na usg i już wiem.

Gratuluję synków!
 
reklama
MIKA.K cudowne wieści!!!!! co powiedzial o wczorajszej akcji dostałąs jakieś leki.
Edit Normalnie same jaja narazie sporadycznie dziewczynka wyskoczy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No wiec jestem po wizycie... wszystko dobrze:) nasz dzieciaczek jest zdrowy. Powiedziano nam, ze gdyby mialo powtorzyc sie to co u Tymka to juz by bylo widac, a tak wszystkie wymiary sa idealne:) wszystkie narzady sa, ale np. zeby ocenic wszytko w glowce jest za wczesnie wiec 4.02 ide na polowkowe.
I co najsmieszniejsze- mamy Synka :) przeczucie mylilo nas na calej linii, ale mam zdjecie ewidentnego siusiaka, ktore wrzuce potem;)
Trzymam kciuki za reszte:)

to co uaktualniamy liste ?
gratuluje synka :)
 
Monisia ale fajny siusiaczek na usg:) Gratuluję synka:)
Mika.k Tobie również gratuluję syneczka:)
No i mam pytanie do Was odnośnie ruchów maleństwa- mocne są i częste? Bo moje urwisiątko jakoś tak delikatnie kopie, czasami się obraca- dosłownie kilka razy na dobę je czuję, a czasami są takie dni, że wcale... Mikołaja też połowy ruchów nie czułam, a poza tym to był leniwiec, więc szaleństwo z jego strony mnie ominęło. No i się zastanawiam czy taki mój urok, że czucie mam jakieś osłabione i dzieciaczki leniwce czy mam się martwić, bo to nie jest normalne?
 
Monisia ale fajny siusiaczek na usg:) Gratuluję synka:)
Mika.k Tobie również gratuluję syneczka:)
No i mam pytanie do Was odnośnie ruchów maleństwa- mocne są i częste? Bo moje urwisiątko jakoś tak delikatnie kopie, czasami się obraca- dosłownie kilka razy na dobę je czuję, a czasami są takie dni, że wcale... Mikołaja też połowy ruchów nie czułam, a poza tym to był leniwiec, więc szaleństwo z jego strony mnie ominęło. No i się zastanawiam czy taki mój urok, że czucie mam jakieś osłabione i dzieciaczki leniwce czy mam się martwić, bo to nie jest normalne?
u mnie tylko bulgotanie - to moja pierwsza ciąża więc wszystko będzie trochę później :tak:
 
U mnie tez takie gwałtowniejsze kpniaki czuję, np teraz. Fajne uczucie :) Czesem przez cąły dzień nic, ale już wieczorem kiedy czytam Hanuszce, maluch daje o sobie znać :)
Tym razem mam łożysko z przodu, więc myślę, że ruchy nie będą tak mocno odczuwane jak w pierwszej ciąży.
Za miesiąc będziemy dopiero odczuwały wszystko wyraźniej ;)

W ciąży z Hanią byłam pewna , ze czuję ruchy w 18tc, aż poszłam na usg i okazało się, że to co czuję nie ma nic wspólnego z tym co robi maleństwo ;)
Teraz jest inaczej, odróżniam ruchy jelit od wiercenia się brzdąca;-)
 
No wiec jestem po wizycie... wszystko dobrze:) nasz dzieciaczek jest zdrowy. Powiedziano nam, ze gdyby mialo powtorzyc sie to co u Tymka to juz by bylo widac, a tak wszystkie wymiary sa idealne:) wszystkie narzady sa, ale np. zeby ocenic wszytko w glowce jest za wczesnie wiec 4.02 ide na polowkowe.
I co najsmieszniejsze- mamy Synka :) przeczucie mylilo nas na calej linii, ale mam zdjecie ewidentnego siusiaka, ktore wrzuce potem;)
Trzymam kciuki za reszte:)

GRATULACJE SYNKA, U MNIE TEŻ CHYBA BĘDZIE SYNEK I CHCEMY GO NAZWAĆ MIKOŁAJ:-)

Monisia ale fajny siusiaczek na usg:) Gratuluję synka:)
Mika.k Tobie również gratuluję syneczka:)
No i mam pytanie do Was odnośnie ruchów maleństwa- mocne są i częste? Bo moje urwisiątko jakoś tak delikatnie kopie, czasami się obraca- dosłownie kilka razy na dobę je czuję, a czasami są takie dni, że wcale... Mikołaja też połowy ruchów nie czułam, a poza tym to był leniwiec, więc szaleństwo z jego strony mnie ominęło. No i się zastanawiam czy taki mój urok, że czucie mam jakieś osłabione i dzieciaczki leniwce czy mam się martwić, bo to nie jest normalne?

U mnie niedawno co się zaczęły, ale wczoraj np były piękne, do 18 bardzo częste i mocno wyczuwalne, a dziś tylko bąbelkowanie i czasem leciutki kopniaczek.
 
reklama
No wiec jestem po wizycie... wszystko dobrze:) nasz dzieciaczek jest zdrowy. Powiedziano nam, ze gdyby mialo powtorzyc sie to co u Tymka to juz by bylo widac, a tak wszystkie wymiary sa idealne:) wszystkie narzady sa, ale np. zeby ocenic wszytko w glowce jest za wczesnie wiec 4.02 ide na polowkowe.
I co najsmieszniejsze- mamy Synka :) przeczucie mylilo nas na calej linii, ale mam zdjecie ewidentnego siusiaka, ktore wrzuce potem;)
Trzymam kciuki za reszte:)
Gratulacje kochana :*
 
Do góry