reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

dominisia875 dokladnie póki nie ma @ Jest NADZIEJA!!! Myslalam ze na moje urodzinki prezencik bede miec moze...? a jak nie to juz musi byc w nast msc na imieniny chociaz.....
 
reklama
Elifit witamy w szczęśliwym miesiącu jakim jest maj :-D

Tygryseczek nawet po terminie @ testy mogą wyjść negatywne! Tak więc nie ma czarno-wróżenia!!
 
Agaawa Nooo jest druga krecha jak byk!!!:tak: Gratuluje Kochana! Uważaj na siebie. Bardzo się ciesze!!:-)

Ni_kusia, Tygryseczek
Póki nie ma @ jest nadzieja! Ja trzymam kciuki zeby jednak się udało:tak:

Mi się Mała rozchorowała i nie wiem czy będę miała jak skoczyć po test, bo Mąż też wraca późno, wiec jestem uziemiona, ale może jak niunia nadal będzie dobrze się czuła tak jak teraz to szybciutko smigniemy autkiem, a jak nie to jutro skocze i w środe zatestuje.:tak:
 
Mycha05 tak długo chcesz nas trzymać w niepewności :confused2: Przecież nam kciuki odpadną od zaciskania &&&&&&&&&&&&








|| Anna2101, Katherinne, Delewarre , Dominisia875
22.05 - Colormania
23.05 - Agaawa - jest druga krecha :)
28.05 - Ni_kusia

28.05 - Tygryseczek
28.05 - Mycha05
03.06 - Neta81
04.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
12.06 - Hai24
18.06 - Ewka358

20.06 - Waiting4beans
 
Moniqa No wlasnie nie chce, ale sila wyzsza:wściekła/y: Ale mam nadzieje, ze uda mi sie raz,dwa dzisiaj skoczyc, bo samą mnie już ciekawośc zżera;-)
 
Mycha05 Kochana Nasza przyłączam się do Moniqa mi oprócz kciuków to jeszcze duże paluchy u nóg odpadną:) ściskamy mocno!!:)
Biedna Córcia...oby Jej szybciutko przeszło...A Ty kochana siłą woli przyciągnij ten teścik z apteki!!!
 
Agaawa ale zazdroszczę :)
trzymam kciuki za resztę!
dominisia875 a Ty już w końcu testowałaś? bo już straciłam rachubę :-)
 
Agaawa ale zazdroszczę :)
trzymam kciuki za resztę!
dominisia875 a Ty już w końcu testowałaś? bo już straciłam rachubę :-)

Tak, tak:) ja jestem po testowankach...wyszły 2 kreski:)
Jutro idę na betkę:) teoretycznie jestem w 5 tyg.i 1 dniu:)
Każde Wasze testowanko przeżywam jak swoje...przez to może i takie samieszanie...
A suwaczek wrzucę dopiero po wizycie u gina, którą mam za tydzień 3 czerwca na 17.45:)
 
Ja tez zazdroszcze wszystkim zafasolkowanym...;) no i juz sie zaczelo plamienie takze wiem ze dupa z tego....;/ kurrrrde.... zaraz lece po olej z wiesiolka zamawiam testy owu i castangus i dzialam.... kolejny cykl nowe starania nowe szanse.... :)
 
reklama
Ja tez zazdroszcze wszystkim zafasolkowanym...;) no i juz sie zaczelo plamienie takze wiem ze dupa z tego....;/ kurrrrde.... zaraz lece po olej z wiesiolka zamawiam testy owu i castangus i dzialam.... kolejny cykl nowe starania nowe szanse.... :)


Jeśli to @ to: STRASZNA MAŁPICO...NINIEJSZYM NAKAZUJEMY SZYBKO SIĘ SKOŃCZYĆ I WYNOSIĆ NA CONAJMNIEJ 10 MIESIĘCY!!!!!

 
Do góry