reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Agaawa jeszcze raz gratuluję :-) Strasznie się cieszę... Pamiętaj teraz niczym się nie stresuj:tak:
A biegniesz na etę czy jeszcze nie?


Elmo2 jeszcze trochę i będę testować, ale czas wlecze się nieubłaganie wolno...
Trzymam kciuki za Twoje testowanie &&&&&&&

Colormania wróciłaś? Czekamy na dobre wieści :tak:


|| Anna2101, Katherinne, Delewarre , Dominisia875
22.05 - Colormania
23.05 - Agaawa - jest druga krecha :)
28.05 - Ni_kusia

28.05 - Tygryseczek
28.05 - Mycha05
03.06 - Neta81
04.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
12.06 - Hai24
18.06 - Ewka358

20.06 - Waiting4beans
 
reklama
Agaawa, dawaj fotkę :) Daj oczy pocieszyć :)

Też myślałam, co tam u Colormanii :)
Moniqaa, a może o kilka dni skrócić czas testowania? ;) Wiem, że namawiam do złego, ale sama się nie mogę doczekać ;)

Dziewczyny, macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę na allegro z testami owu i ciążowymi?
 
Babygg pewnie zatestuję wcześniej. Myślę tak w 10dpo. Tak w tajemnicy, to i tak już nasikałam na test, wiedziałam, że nic nie wyjdzie ale mi ulżyło :-p Test za 1zł to mogłam przeznaczyć na odreagowanie :-D

Ja kupowałam testy u 2 sprzedawców:
- u pierwszego testy owu od poczatku pokazywały mi bladziutką drugą krechę, a potem ciach i wyraźną. Testy ciążowe o czułości 25
Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
- u drugiego już myślałam, że testy owu nie działają, brak drugiej kreski w poprzednim cyklu, ale w tym stwierdziłam, że jednak wszystko jest ok. Widocznie poprzednio nie miałam owu, zresztą potwierdziłoby się to bo nic mnie nie bolało jak na owu, nawet ovufriend nie wyznaczył kreski tak jak teraz. Jeśli chodzi o testy ciążowe to czułość 10. Kupiłam zestaw + dokupiłam 5 po 1zł :-D
Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Dzień dobry,

Mogę się przyłączyć?
W tym miesiącu zaczęliśmy porządne starania o drugiego dzidziusia. Skończyłam karmić piersia pierwszego brzdąca i czekam. Ale.. boję sie że samodzielnie nie zajdę i będę musiała brać duphaston. Tak było w poprzedniej ciąży /prolemy z proge/ i tak chyba będzie i teraz. Dodam że przez 20miesięcy nie zabezpieczaliśmy się, żadnych tabletek ani nic, jedynie przerywany stosunek. I to plus karmienie była moja antykoncepcja hehe :-p

Pozdrawiam serdecznie w ten brzydki deszczowy dzień ;-)
 
Agaawa GRATULACJE!!!!! Kochana ale jestem szczęśliwa!!! Proszę mi teraz na siebie uważać:) Oj Ależ piękny ten Maj!!!:)
Kreseczka przepiękna!!!


Moniqa Już niedługo CORAZ BLIŻEJ...:) wiadomo, że test zrobiony zbyt wcześnie nie wyjdzie....ale co tam!!!! Ja bym non stop sikala:) Oby Fasolinka Oby Fasolinka!!!

Ni_Kusia a ja jednak trzymam kciuki za Dzieciątko:) @-szonem będziemy się potem przejmować!!!

Colormania Gdzie Jesteś???!!!

Waiting4beans ależ masz się fajnie....plaża, morze...szum fal:) Zazdroszczę:) oczywiście pozytywnie:)


Delewarre Kochana a jak Ty się czujesz?? Kiedy do ginka się wybierasz??


Elmo2 No to czekamy!!! A przy tym czekaniu wymęcz jeszcze Twojego:) hehe....

Babygg ja właśnie też ostatnią @ miałam taką masakryczną!!!! I u nas to był dobry znak:) Życzę Ci aby i u Ciebie tak było:)



Elifit Witamy serdecznie!!! I życzymy oczywiście Fasolinki!!!!:) MAJ MIESIĄCEM MAM!!!:)
 
Agaawa GRATULACJE ;) ja podobny test robilam do twojego ale niestety tyle szczescia nie mialam co ty...;) Dzis tez zatestowalam i I kreska chyba sie zalamie nooo 9 msc staran przede mna zapewne dzis albo jutro @ zawita .....:(:(:( szlag by to trafil ide dzis po ten wiesiolek aby odrazu wziasc a i mam pytanie nic sie nie stanie jak nap. 4 dni pozniej jak dostane @ bym wziela castagnus..? Bo musze zamowic i nie wiem kiedy mi przyjdzie..?
 
Agaawa GRATULACJE ;) ja podobny test robilam do twojego ale niestety tyle szczescia nie mialam co ty...;) Dzis tez zatestowalam i I kreska chyba sie zalamie nooo 9 msc staran przede mna zapewne dzis albo jutro @ zawita .....:(:(:( szlag by to trafil ide dzis po ten wiesiolek aby odrazu wziasc a i mam pytanie nic sie nie stanie jak nap. 4 dni pozniej jak dostane @ bym wziela castagnus..? Bo musze zamowic i nie wiem kiedy mi przyjdzie..?


Kochana to może na razie sie wstrzymaj:) poczekaj...a może @ nie przyjdzie:) testy testami....ja czekam na Twoją Fasolinkę:) i dopóki nie ma @ żadnych smutaśnych myśli proszę nie przywoływać:) Poczekaj kilka dni i zoczaczysz co i jak:) Ja życzę Fasolkę:) OBY FASOLKA!!!!
 
dominisia875 nie dziekuje kochana aby nie zapeszyc.....:) nooo juz nie robie... dawno nie mialam @ aby mi sie przesunela o 2 dni albo i wiecej zawsze cykle 32 a tu juz dzis 34.... i nic... ehhh
 
reklama
dominisia875 nie dziekuje kochana aby nie zapeszyc.....:) nooo juz nie robie... dawno nie mialam @ aby mi sie przesunela o 2 dni albo i wiecej zawsze cykle 32 a tu juz dzis 34.... i nic... ehhh


Kochana tak jak już tu chyba Ni_kusia pisała czasem do zaplodnienia mogło dojść w drugiej fazie cyklu dlatego i teścik negatywny...kilka dni temu Agaawa robiła i tez nic nie wyszło...poczekaj troszkę:) albo betka wszystko wyjaśni:)....ja tez mam problem z czekaniem, no bo ileż można....póki nie ma @ Jest NADZIEJA!!! i tego się trzymamy!!!
 
Do góry