reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Agaawa dobre info przed spaniem, fajnie, zrób rano teścik, trzymam kciuki.
Ja myślami jestem przy wyjeździe nad morze. mam nadzieje, że wrócimy z wakacji we trójkę, jak nie to idziemy do kliniki leczenia n. może załapiemy się na inseminację. Miłej nocki życzę :-)
 
reklama
Kochane, dziękuje Wam wszystkim za te piękne słowa na dobranoc. Wszystkie jesteście takie kochane: Dominisia, Waiting, Moniqua, Ni_kusia, Zabucha. juz sama nie wiem, czy Was wszystkie wymienilam. Ja sie tak przejelam, ze nie mogłam sie na niczym skupić, mężowi oggggromny talerz nalesnikow nasmazylam, obejrzałam fajny film o kurtyzanie w TV i ide spać. Mężu zareagował sceptycznie - "Misio, nie napalaj sie jeszcze na tego dzidziusia aż tak, bo znowu będziesz płakać". Zobaczymy co z Tego bedzie.
 
Czesc Kochane :-D u mnie dziś piękne słonko świeci i zapowiada się piękny dzionek :-)
Niestety czuje się dziś okropnie,taki mega bol okresowy brzucha, do tego takie zawroty, że ściany się trzymałam - ledwo do pracy dojechalam. Jeszcze nic się nie zaczęło w sensie @ ale myślę ze to kwestia paru godzin.
Robiłam rano test i ujemny - wcześniej, ale chciałam tabletkę wsiąść i musiałam wiedzieć :) dam znać jak coś się rozkręci :)

Agaawa daj znać jak beta, zaciskam kciuki :-D
 
Hej babeczki.
Agawa zaciskam kciuki.
Nikusia wciąż mam nadzieje ze @ jednak nie przyjdzie.
Moniqa czekam na Twoje testowanie :tak:
Ja tez juz po akcji. Oby czas do testowania szybko zleciał ;-)
Pozdrawiam wszystkie serdecznie!
Milego dnia.
 
Hej Dziewczynki :)

Witam poniedziałkowo!
Agaawa, kochana trzymam kciuki! Ale niespodzianka :)
Za wszystkie testujące trzymam &&&&& :)

Ja dostałam w sobotę @ i muszę stwierdzić, ze takiego to jeszcze w życiu nie miałam :( O 23 kładłam się spać ze świeżym arsenałem (tampon+podpaska) i tak dwa razy w nocy musiałam wstawać, zalana :/
Dzisiaj już spokojniej, na szczęście.

Czekam na wieści :)
 
Cześć! Nie mogłam spać z wrażenia w nocy. Rano test i po chwili pojawiła sie kreseczka, jeszcze blada, ale ewidentne kreseczka. Moze juz coś zobaczycie.
 
reklama
Łooooo! A teraz jaka gruba sie zrobiła i widoczna. Szok! Dziewczyny nie mogę uwierzyć.

Delewarre - Kochana, chyba Ty bardziej wierzyłaś ode mnie! Dziękuje za kciuki. Teraz tylko musi być dobrze u nas obu! Najgorsze dwa tygodnie.

Ni_ kusia dawaj, dawaj, trzymam za Ciebie mocno kciuki! Teraz Twoja kolej na sikanca!

A zaraz potem Tygryseczek!

Babygg - trzymaj sie, moze Cie nie zaleje i jakoś to przetrwasz:)) byle do staranek!

Elmo2 - piekny skok. Powtórzyć możecie dzikie harce, tak dla przyjemności.&&&&

co tam z Colormania?
 
Do góry