reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

ewka358 nie martw się, zaczynasz nowy cykl staranek :) Nowe nadzieje i miesiąc wspaniałych przytulanek :)

Jak mi się pierwszy raz zakręciło w głowie to nic nie pomyślałam, 2gi i 3ci też nie, bo na zmiany pogody czasem mi się robiło tak, ale mniej. Ale teraz jak mnie zarzuca po sklepie, w pracy to nie jest normalne...Eh zobaczymy...Muszę zastosować mechanizm wyparcia :happy2: bardziej intensywnie :-)
 
reklama
colormania ja jednak myślę, że te testy nie oszukują.
A co do mnie to już sama nie wiem boję się, że znowu coś będzie nie tak. Chyba w tym cyklu zacznę mierzyć tempke bo bazuję tylko na śluzie i trochę na szyjce (dopiero się uczę). Wydawało mi się, że owu miałam w 10dc bo był przeźroczysty śluz ale tylko jeden raz rano go widziałam, a później już był taki rzadki i białawy może miałam cykl bezowulacyjny? :-( już sama nie wiem.
:baffled:
 
ni_kusia to może odwiedziłabyś lekarza? Jeżeli tak często Ci się to zdarza? Sama nie wiem, jeżeli to ciąża to ten objaw jak najbardziej pasuje.
 
Colormania Kochana Nasza...rzeczywiście cossik tam widać:) ale dla pewności powtarzaj testy albo po prostu betka:) ja tak robiłam aż do nia spodziewanej @...i rzeczywiście co dzień krecha ciemniejsza:)

Ewka358 byle do przodu...pomyśl ile seksików przed Tobą i Twoim:) hhee...a @-szona wygonimy w przyszłym miesiącu na conajmniej 10 miesięcy!!!

ni_kusia a kiedy @ ma być??? Może Maleńki Cudzik?? oszywiście ściskam &&&&&&&&!!!!!


Babygg w takim razie trzymam &&& za wizytę u Gina:) i oczekuję wieści co i jak:) jutro rano może powtórz test dla lepszej orientacji:)
 
Wiem, że nie odczytuje się wyników po 15 minutach :happy2: ale po godzinie sprawdzałam czy kreska nie zniknęła i ruga kreska jest dużo ciemniejsza niż wcześniej, więc może coś naprawdę jest na rzeczy:-)
 
Wiem, że nie odczytuje się wyników po 15 minutach :happy2: ale po godzinie sprawdzałam czy kreska nie zniknęła i ruga kreska jest dużo ciemniejsza niż wcześniej, więc może coś naprawdę jest na rzeczy:-)


KOCHANA JA WIERZĘ WIERZĘ WIERZĘ WIERZĘ!!!! NA 100% jest coś na rzeczy a raczej Ktoś Malutki pod serduszkiem:) czekamy na zdjęcia!!!:)
 
ni_kusia Ja testuje we wtorek raniutko, takze jestesmy razem, bede trzymala kciuki!!!:tak:

ewka W takim razie powodzenia, w tym cyklu musi sie udac!:tak:

colormania Oby tak własnie było!:tak: Powtorz moze jeszcze jutro test...

Uff wypieki skonczone, padam na buzie... Kreci mi sie w glowie i mdli mnie juz od tych wszystkich zapachów...
 
Myślę, że jeżeli te testy sobie ze mnie żartują, to skończę się starać. Zrobię sobie przerwę, zmienię pracę, popracuje nad wagą i wtedy może. Mam cichutką nadzieję, że coś się jutro stanie ;-)
 
Dziewczyny coś czuje ze nam się poszczęści :) będzie dużo fasolek juz niebawem :-D
Ja wstrzymam się z pójściem do lekarza do środy. Mycha05 to testujemy razem :)
Colormania trzymam kciuki,zdawaj relacje na bieżąco :)
A co do naszej reszty,zaciskam kciuki :D
 
reklama
Colormania ja proponuję zrobić test z porannego moczu. Trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&&&

Dominisia - ja też zawsze czytam do połowy i widzę co chcę. Chociaż wiesz... może to dobry znak, że wyczytałaś u mnie dwie kreski :tak:

Ewka teraz zaczyna się Twój szczęśliwy cykl! :tak:
 
Do góry