reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

reklama
Moniqa Kochana i tego życzę Ci z całego serduszka:)!!!! Więc CZEKAMY!!!:)



Kochane Moje Kobitki:) zmykam śpikać...bo mnie sie dosłownie zaraz powieki skleją:)....zyczę cudownych snów...owocnych staranek...dla tych co "poszczą" tak jak ja:)-->miekkiej podusi i kołderki:)
 
Na koniec dnia odkopałam naszą listę :-D

Za te co jeszcze nie testowały lub testowały ale z jedną krechą, a nie mają @ mocno trzymam kciuki &&&&&&&&&&

Miłych snów Kobietki :tak:

|| Anna2101, Katherinne, Delewarre , Dominisia875
22.05 - Colormania
23.05 - Agaawa
24.05 - Waiting4beans
25.05 - Karola1989-21
26.05 - Ewka358
27.05 - Ni_kusia
28.05 - Tygryseczek
28.05 - Mycha05
03.06 - Neta81
04.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
12.06 - Hai24

20.06 - Sandra_best
 
Cześć dziewczyny @ się rozkręciła na całego więc zmieniam swój termin testowania ;-)


|| Anna2101, Katherinne, Delewarre , Dominisia875
22.05 - Colormania
23.05 - Agaawa
24.05 - Waiting4beans
25.05 - Karola1989-21
27.05 - Ni_kusia
28.05 - Tygryseczek
28.05 - Mycha05
03.06 - Neta81
04.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
12.06 - Hai24
18.06 - Ewka358

20.06 - Sandra_best


Wpisałam się na 18.06 (27dc) obecny miał 22 więc wzięłam ten najdłuższy żeby mnie nie kusiło :)
 
Witam porannie :-)

Pewnie niektóre z Was jeszcze tulą podusię ;-) Zaraz jadę Łobuzy odwieźć do przedszkola/zerówki. @ nadal nie ma, ale boli brzuch jakby niedługo miała się zacząć. Choć taki ból + te plamienia mam już 3 dzień :szok:
Wątpię, by była to ciąża.. po tych testach jakoś straciłam wiarę.
Na 10.40 mam wizytę i wszystko się wyjaśni. To 35 dzień cyklu, więc obawiam się, że po hormonach (Evra) zaczyna się szaleństwo. Poproszę gina o skierowanie na badanie hormonów.

Za wszystkie Staraczki trzymam mocno &&&&&&&&
 
Cześć Dziewczyny :-)
Jakaś dziwna rzecz z tymi testami, bo znowu miałam 2 kreski a po upływie 10 minut 2 kreska zniknęła. Ale temperatura mocno skoczyła, testy owulacyjne pozytywne, mdłości niesamowite nawet przed snem i ból, tj. kłucie w pochwie przy siadaniu lub śmianiu.
Nie wiem czy przez weekend wpadnę, tak więc życzę Wam udanego weekendu i pozytywnych rozwiązań ;-)
 
Witajcie dziewczyny,

Babygg
daj koniecznie znać co po wizycie ;) Trzymam kciuki :-)

colormania jakbyś postąpiła zgodnie z instrukcja obsługi testu, to nie zwróciłabyś uwagi, że ta kreska zniknęła ;) Nie zmienia to jednak faktu, że chyba nie powinna znikać :) Może fasolka bawi się z Tobą w chowanego :-)

Przesyłam Wam na dzisiaj pozytywne fluidki ;-) Mi jakoś humorek dopisuje od rana :-)
 
Aaaaa dzisiaj moja córcia kończy 4 latka, co prawda o 17.21 dopiero, ale pewnie ten fakt jakoś nastroił mnie pozytywnie :-)
 
reklama
Do góry