reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

mycha05 ja ostatni okres mialam 24 kwietnia cykle mam tak mnie wiecej od 28-32 . ostatni byl 31dc...w tym owu mi sie przesunela takze @ bedzie pozniej sadze ze 28 maj.... a owu mialam 21dc a dzis jest 30 dc....:( i na tescie I kreska....
 
reklama
Od razu zastrzegam, że z głową u mnie wszystko ok ;-)

Kiedy te plamienia ustały, poszłam po test... (apteka pod blokiem - przekleństwo ;) )
Kiedy "fala moczu" przesuwała się po teście, przy literce T uwidoczniła się kreska (całkiem wyraźna), później kolejna przy C i dosłownie po kilkunastu sekundach ta testowa zniknęła. Nie miałam omamów, zapewniam :szok: Zastanawiam się, czy testy tak mają? Nigdy z czymś takim się nie spotkałam... Czy test wadliwy?
 
Od razu zastrzegam, że z głową u mnie wszystko ok ;-)

Kiedy te plamienia ustały, poszłam po test... (apteka pod blokiem - przekleństwo ;) )
Kiedy "fala moczu" przesuwała się po teście, przy literce T uwidoczniła się kreska (całkiem wyraźna), później kolejna przy C i dosłownie po kilkunastu sekundach ta testowa zniknęła. Nie miałam omamów, zapewniam :szok: Zastanawiam się, czy testy tak mają? Nigdy z czymś takim się nie spotkałam... Czy test wadliwy?


Kochana powtórz test, bo ten rzeczywiście mógłbyć wadliwy w takim sensie że znikło.....a najlepiej zrób betkę:) wtedy wszystko będzie wiadomo i oczywiście ściskam &&&
 
Dominisia, poczekam co jutro ginek powie...

Colormania, ja nic nie widzę, ale wierzę, że na żywo pięknie widać i po cichutku gratuluję! :-)
 
Colormania Na tym drugim zdjeciu cos tam, cos tam widac, ale to dosłownie cień cienia. Idz na betke najlepiej kochana, wtedy wszystko czarno na bialym bedziesz miala, a nie cien cienia;-)
 
colormania ja widzę drugą kreseczkę, ale bladziutką...Powtórz za dwa dni dla pewności - powinna ściemnieć :)

mycha05 ja mam dzisiaj 28 dc, a cykle mam zazwyczaj 32 dniowe...

Jakiś faktycznie dzisiaj taki smutny ten dzień - odnośnie naszych (w sumie waszych) wypowiedzi.

Ja dziś fatalnie się czuję, cały dzień kręci mi się w głowie, w sklepie mnie zatoczyło..Rano postanowiłam, że przestanę się schizować i poczekam z testem do wtorku, jednak tak się źle czuję, ze nie umiem sobie z tym poradzić. Totalna masakra. Dziewczyny przemówcie mi do rozumu, bo już zaczynam podejrzewać, że może coś mi jest innego, niekoniecznie ciąża....
 
NIE NIE NIE!!! Która z Was napisała, że dziś smutny dzień? Ja musze się niestety przyłączyć przyszedł dzisiaj do mnie ten wstrętny @-szon kurcze co za okropny dzień!!! Tak myślałam, że nic z tego :-(ale cóż trzeba zakasać rękawy i do dzieła za parę dni. Ojojoj tylko troszkę się zestresowałam bo wyszedł mi cykl 22 dniowy mam nadzieje, że nie mam znowu tej torbieli bo się zapłaczę.

ni_kusia może to rzeczywiście ciąża? A jak nie to może przez pogodę? Mi też się kilka razy ostatnio słabo zrobiło miałam nadzieję, że to fasolka, ale czar dziś prysnął. Ciśnienie raz rośnie raz spada więc różnie może być, ja jestem wrażliwa na taką pogodę, zaraz bym spała.

colormania coś tam jakiś cień widać na tym 2 zdjęciu, ale na 1 niestety nic. Trzymam &&& niech rośnie :-)
 
reklama
ewka358 przykro mi :-( ale im szybciej @ tym szybciej możesz zacząć następne starania
U mnie jeśli testy mnie oszukają to wydaję mi się, że znowu cykl mi się wydłuży nawet do 50 dni :/
 
Do góry