reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

To podziwiam ;) Jak u mnie jakikolwiek test zalegał w domu, to nie było możliwości, by nie sprawdzić, czy czasami nie jest jakiś zepsuty ;)

Dominisia, test owulacyjny Colormanii :)

Ja już głupieję do reszty. Wczoraj różowy śluz, dzisiaj rano to samo, a teraz brązowy. Oczywiście tylko na papierze :szok: Już kilka razy (po każdej akcji pt. "plamienie") miałam ochotę odwołać jutrzejszą wizytę, bo byłam pewna, że @ się rozhuśta...
 
reklama
Dominisia tak jak pisze Babygg to Colormania pisała o pozytywnym teście.
Na moje testy za wcześnie, chociaż dwa razy mi nie mówcie :-p To kiedy najwcześniej może zagnieździć się zarodek?? ;-)

Ja nigdy na @ nie czekałam. Zawsze miałam ją jak w zegarku, więc wiedziałam do przodu, że to ten dzień :tak: Hmmm... a nie jednak raz czekałam... przed ślubem :-D Zaplanowałam termin ślubu, zamówiłam salę i księdza, a dopiero potem sprawdziłam kalendarz. I co i zonk.... Dokładnie w dzień ślubu miałam dostać @... ile ja się naczytałam jak ją przyspieszyć/opóźnić :-D Na szczęście (chyba ze stresu) przyszła kilka dni wcześniej :tak: Chyba wtedy po raz pierwszy @ mnie tak strasznie ucieszyła :-D:-D:-D
A teraz... teraz tak jak piszesz mi się dłuży.... Chciałabym już zatestować...



Dominisia a jak Ty się czujesz? Kolejny paw już był?? :ninja2:
 
Dominisia tak jak pisze Babygg to Colormania pisała o pozytywnym teście.
Na moje testy za wcześnie, chociaż dwa razy mi nie mówcie :-p To kiedy najwcześniej może zagnieździć się zarodek?? ;-)

Ja nigdy na @ nie czekałam. Zawsze miałam ją jak w zegarku, więc wiedziałam do przodu, że to ten dzień :tak: Hmmm... a nie jednak raz czekałam... przed ślubem :-D Zaplanowałam termin ślubu, zamówiłam salę i księdza, a dopiero potem sprawdziłam kalendarz. I co i zonk.... Dokładnie w dzień ślubu miałam dostać @... ile ja się naczytałam jak ją przyspieszyć/opóźnić :-D Na szczęście (chyba ze stresu) przyszła kilka dni wcześniej :tak: Chyba wtedy po raz pierwszy @ mnie tak strasznie ucieszyła :-D:-D:-D
A teraz... teraz tak jak piszesz mi się dłuży.... Chciałabym już zatestować...



Dominisia a jak Ty się czujesz? Kolejny paw już był?? :ninja2:



Proszę wybaczyć kobiecie ciężarno-slepej....no bo ja tak czekam u Was na te 2 kreski że czytam co chcę, i rozumię jak chcę...eheh...teraz tym bardziej ściskam &&&&:) hehe...

A dziś pawia nie było...może odpuściły?? heh...za to mdli mnie rano
A tak to ok...cycuchy zaczęły znów pobolewać...sikusiać co chwilkę chodzę....i głodna jak wilk jestem...ale muszę się ograniczać...


Ja też chcę żebys już zatestowała!!!
I nawet nie wiecie jak dłuzy mi się to Wasze oczekiwanie na testy!!!! " jak to godo moja oma...jerona kandego...wiela to jeszcze czekać byda???" :) :)
 
Dziewczyny jakbym miała teściora w domu to pewnie i wcześniej bym go zrobiła, a tak codziennie jestem w sklepie i przy kasie widze, że te testy na mnie patrzą i wołają, ale nie posłuchałam się ani razu i nie kupiłam :tak: Obiecałam sobie, że zrobie to w poniedziałek i tak też musi być;-)

Ojj ja ostatnio też mam wilczy apetyt, a raczej wymyślam co bym zjadła. Męza nie ma cały dzień w domu, a ja z nudów podjadam:zawstydzona/y: Dziś na szczęście mam zajęcie na popołudnie, musze zrobic 2 ciasta na jutrzejsze urodzinki, więc czas zleci, jutro dzień fajny, bo urodzinowy to pewnie też szybko zleci i zostaną tylko 3 dni ufff...:-)
 
Ostatnia edycja:
tygryseczek A kiedy mialas ostania @? Ilu dniowe masz cykle? Widze, ze mamy testowac tego samego dnia:tak:
Ja w pierwszej ciazy mialam meeega ochote na zelki:tak:
 
reklama
Czytam Was i widzę siebie. Mogłabym nic innego nie jeść niż słodycze. Niestety jest taka pora roku, więc codziennie wciągam lody :zawstydzona/y: Rano jak się obudziłam, żeby zmierzyć temperaturę to zanim się położyłam dalej spać musiałam coś zjeść bo tak mnie mdliło i mdli w ciągu dnia jak robię się głodna :baffled:
 
Do góry