reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Mnie starania o drugie już napawają niepokojem. Kiedy ja się uwinę :nerd: A dwóję mieć muszę. Nie chcę by moje dziecko było jedynakiem - jak ja.
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Wczoraj byłam u endo, bo też mam problemy z tarczycą. Dostałam jod i euthyrox 50. Niestety temperatura mi spadła, więc marne szanse żeby cokolwiek się wydarzyło. Usunęłam w ovufriend test paskowy, który robiłam jakiś czasem i wyszedł niby pozytywny, i wyszło mi w programie że owulacja nie została jeszcze wykryta. Nie wiem, co to wszystko znaczy i już brakuje mi sił :( W poniedziałek w końcu muszę iść do gin i zobaczymy co mi powie
 
Dziewczyny znalazlam cos takiego
Normy beta hCG dla poszczególnych tygodni ciąży, licząc od daty ostatniej miesiączki (LP-last period):
  • 3 LP --- 5 – 50 mIU/ml

  • 4 LP --- 5 – 426 mIU/ml

  • 5 LP --- 18 – 7,340 mIU/ml

  • 6 LP --- 1,080 – 56,500 mIU/ml

  • 7 – 8 LP --- 7, 650 – 229,000 mIU/ml

  • 9 – 12 LP --- 25,700 – 288,000 mIU/ml

  • 13 – 16 LP --- 13,300 – 254,000 mIU/ml

  • 17 – 24 LP --- 4,060 – 165,400 mIU/ml

  • 25 – 40 LP --- 3,640 – 117,000 mIU/ml

  • kobiety nie w ciąży: <5.0 mIU/ml

  • kobiety po menopauzie: <9.5 mIU/ml
to znaczy ze test o czulosci 10 moze nie wyjsc do 5 tygodnia od ostaniej @ ? no bo skoro dopiero wtedy HCG jest napewno wiecej niz 10 ? czy sie myle?



06.05 - Anna2101 - test pozytywny!:))
14.05 - Katherinne - beta 09.05 = 11,7
15.05 - Delewarre - dwie krechy :)
18.05 - Sandra_best
21.05 - Dominisia875 - dwie krechy :)
21.05 - Na_Ratunek
22.05 - Colormania - jest bladzioch :)
23.05 - Agaawa
24.05 - Waiting4beans
26.05 - Ewka358
27.05 - ni_kusia
28.05 - Tygryseczek
28.05 - Mycha05
03.06 - Neta81
03.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
11.06 - -kasieczek-
12.06 - Hai24
 
Ostatnia edycja:
Kochane Moje:) Witam Nową Staraczkę!!!:)

No więc ja mam 26 lat:) Syna urodziłam w swoje 23 urodzinki więc jest najpiękniejszym prezentem urodzinowym:) Mój Mążu też ma 26:)...hehe....

Wogóle u nas mówią, że my już 26 lat razem jesteśmy....bo urodziliśmy się w tym samym miesiącu, ja jestem starsza o 18 dni:)...w tym samym dniu byliśmy chrzczeni...rodzice nasi stali koło siebie więc stykaliśmy się becikami...chodziliśmy razem do przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum...no i w 3 klasie zostaliśmy parą...i tak do teraz tyle że jako mąż i żona...nasz Syn urodził się w styczniu a jeśli okaże się że Fasolinka u mnie jest prawdą to też będzie na styczeń:) heh...


Męża właśnie po 2 testy wysłałam:) hehe....żeby jeszcze powtórzyć jutro i w poniedziałek:) jeśli w pon.okaże się, że nadal 2 kreski to umówię się na wizytę do gina...:) i do endo:/ heh

Hehe, dominisia , ja ze swoim mężem mamy po 33 lata, urodziliśmy się w tym samym roku, w styczniu tylko, że on 20-go a ja 31-go :-D Mikołaj nam się urodził 28 lutego, a wg moich obliczeń teraz powinno być 24 stycznia. Więc my wszyscy tacy zimowi :-) Mało tego mój mąż ma tą samą grupę krwi co ja, mamy duże pieprzyki na karku w tych samych miejscach i do tego oboje jesteśmy leworęczni :-D:-D:-D
 
ja jestem z 20go stycznia ;) i z moim też Ziomowi jestesmy tyle ze ja tak jak pisalam styczeń, a mój grudzień, no i po 25 latek (rocznikowo) i do liceum razem śmigalismy ;P

Dellewarre - no to będziesz mieć zimową rodzinkę ;)
 
widze, że rozmawiacie o tabletkach anty, ja brałam 8 lat (z przerwami co jakiś czas by wątroba nie oszałała ;-))

ostawiłam tabletki pod koniec sierpnia 2012 i do tej pory mam nieregularne cykle. Najpierw kilka miesięcy zmagałam się z plameniami ok 20 dc, zaczęłam brać wit B6 i plamienia ustały. Teraz w co drugim cyklu mam skok temperatury.

w następnym cyklu mam mieć monitoring oraz mam porobić wszystkie hormony.

tsh robiłam bodajże w październiku i wyszło 2,6. Gin kazał brać zestaw witamin z jodem bo jak do staranek o dziecko to najlepiej gdyby wynik był ok 1.


co do wieku to ja rocznikiem 27 a mąż 31.
 
Łe my z moim nie mamy tyle wspólnego... On '81 ja '84, On z sierpnia, ja z kwietnia, itd.. itp... Co prawda już ponad 11 lat jak jesteśmy razem, późno podjęliśmy starania o dzidzię... Teraz czas ucieka i zastanawiam się czy to była dobra decyzja z odkładaniem myśli o fasolce....
No nic czasu się nie cofnie... Dziś mój 10dc, test owu jedna kreska...

Karola1986-21 i tylko te witaminki z jodem? Chyba sobie też w takim razie kupię bo ja tsh robiłam w listopadzie i wynik miałam 2,3
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry