reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

reklama
Dziewczyny znalazlam cos takiego
Normy beta hCG dla poszczególnych tygodni ciąży, licząc od daty ostatniej miesiączki (LP-last period):
  • 3 LP --- 5 – 50 mIU/ml

  • 4 LP --- 5 – 426 mIU/ml

  • 5 LP --- 18 – 7,340 mIU/ml

  • 6 LP --- 1,080 – 56,500 mIU/ml

  • 7 – 8 LP --- 7, 650 – 229,000 mIU/ml

  • 9 – 12 LP --- 25,700 – 288,000 mIU/ml

  • 13 – 16 LP --- 13,300 – 254,000 mIU/ml

  • 17 – 24 LP --- 4,060 – 165,400 mIU/ml

  • 25 – 40 LP --- 3,640 – 117,000 mIU/ml

  • kobiety nie w ciąży: <5.0 mIU/ml

  • kobiety po menopauzie: <9.5 mIU/ml
to znaczy ze test o czulosci 10 moze nie wyjsc do 5 tygodnia od ostaniej @ ? no bo skoro dopiero wtedy HCG jest napewno wiecej niz 10 ? czy sie myle?



06.05 - Anna2101 - test pozytywny!:))
14.05 - Katherinne - beta 09.05 = 11,7
15.05 - Delewarre - dwie krechy :)
18.05 - Sandra_best
21.05 - Dominisia875 - dwie krechy :)
21.05 - Na_Ratunek
22.05 - Colormania - jest bladzioch :)
23.05 - Agaawa
24.05 - Waiting4beans
26.05 - Ewka358
27.05 - ni_kusia
28.05 - Tygryseczek
28.05 - Mycha05
03.06 - Neta81
03.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
11.06 - -kasieczek-
12.06 - Hai24


Kochana dokładnie tak może być...moja przyjaciółka w pierwszej ciąży była już w 12 tyg a testy wszystkie negatywne...teraz też jest w ciąży i znów 4 testy zrobiła i wszystkie negatywne..:) więc ja myślę że i u Ciebie Fasolinka:)
 
Łe my z moim nie mamy tyle wspólnego... On '81 ja '84, On z sierpnia, ja z kwietnia, itd.. itp... Co prawda już ponad 11 lat jak jesteśmy razem, późno podjęliśmy starania o dzidzię... Teraz czas ucieka i zastanawiam się czy to była dobra decyzja z odkładaniem myśli o fasolce....
No nic czasu się nie cofnie... Dziś mój 10dc, test owu jedna kreska...

Karola1986-21 i tylko te witaminki z jodem? Chyba sobie też w takim razie kupię bo ja tsh robiłam w listopadzie i wynik miałam 2,3



Ja myślę Miniqa że nie ma się zastanawia nad tym " co by było gdyby" bo i tak się tego nie dowiesz a tylko niepotrzebnie zamartwiasz...więc myślę, że niedlugo Tobie będziemy GRATULOWAĆ:)

Co do jodu....ja jestem hashimotką i tylko ciąża stanowi wyjątek w przyjmowaniu jodu...tak niestety muszę go unikać...
 
Wklejam dzisiejszy test:) jestem w 28dc...teoretyczna @ w poniedziałek i mam nadzieję że nie dojdzie....
 

Załączniki

  • 100_2828.jpg
    100_2828.jpg
    8,9 KB · Wyświetleń: 39
Test o czułości 10 znaczy, że to 10 to ma być w moczu, a nie we krwi. A o to trudniej. Niektórym rzeczywiście testy nie wychodzą w ogóle, rzadkie przypadki, ale nie wychodzą - to podobno ma jakiś związek z filtracją nerek, ale nie będę się wymądrzać jaki bo się nie znam. A testy negatywne w dniu spodziewanej @ wcale nie są aż tak rzadkie. Dlatego negatywny test sikany pewności nie daje. Za to pozytywny tak. Dominisia, @ nie przyjdzie, ta Twoja kreska testowa już jest bardzo wyraźna.
 
Jak mi wyjdzie negatywny a @ nie przyjdzie do 26,05 to pojde do GP i on mi zrobi :-) obiecal ze zrobi... poki co nie chce isc bo on dokladnie wie kiedy mialam ostatnia @ :-pjeszcze pomysli zem wariatka :-D
Ty urodzilas w wieku 20 lat? Jesli moge spytac jak dawalas rade? Bo ja sie troszeczke boje mimo ze wiem ze dam rade... najbardziej boje sie reakcji rodzicow... jak twoi zareagowali ?

Tak urodziłam w wieku 20 lat :) Moi rodzice bardzo się cieszyli kiedy się dowiedzieli. Mama bardzo czekała na wnusie, bo miała juz 2 wnuków. A tata po prostu się cieszył:tak: Ale ja wtedy już nie mieszkałam z rodzicami, wtedy już mieszkałam w Danii, byłam samodzielna... A jak sobie radziłam... bardzo dobrze. Mój Mąż dużo pracuje, więc jak wiekszość czasu byłam sama z dzieckiem i nie miałam nikogo do pomocy, bo rodzice, siostra w Polsce i dałam sobie świetnie rade, ale wcześniej miałam duzo doczynienia z dziecmi bo moja siostra ma dwojke i jak miałam 12 lat to już sie sama nimi zajmowałam, także juz jakąs wprawe miałam. :tak:
 
Łe my z moim nie mamy tyle wspólnego... On '81 ja '84, On z sierpnia, ja z kwietnia, itd.. itp... Co prawda już ponad 11 lat jak jesteśmy razem, późno podjęliśmy starania o dzidzię... Teraz czas ucieka i zastanawiam się czy to była dobra decyzja z odkładaniem myśli o fasolce....
No nic czasu się nie cofnie... Dziś mój 10dc, test owu jedna kreska...
Mam dokładnie to samo. Oboje rocznikowo mamy 30. Odkładaliśmy starania początkowo bo praca na śmieciową umowę i brak stabilizacji, później praca była odpowiednia ale trzeba popracować trochę żeby nie zawieść pracodawcy, zmiana pracy i znów to samo. I tak przez palce przeleciało mnóstwo czasu. Teraz cały czas się zastanawiam, a co jeśli okaże się, że mam problemy z zajściem w ciążę? Ile czasu zostanie mi leczenie... Czy zdążę?.... Ehhh.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dominisia Dokładnie @ już nie przyjdzie!!!:tak:

My dziś mamy ładna pogode, więc trseba wybrac sie gdzieś w plener, wieczorem idziemy na urodziny, a jutro jak dalej będzie pogoda to zabieramy małą do parku rozrywki. Choć troche czas szybciej minie. I oby przeżyć jeszcze nastęony tydzień...:tak:
 
Do góry