reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Kasiaczek on nie mial zadnych badan robionych jeszcze bo lekarz mowi ze jeszcze wczesnie... ja sie poporstu boje ze to cale palenie za mlodego sie odbilo na jego zdrowiu. Jak mnie poznal byl chudy odkad jest ze mna nabral troche ciala i ma prawidlowa wage. dobrze sie odzywia i bierze takie ogolne witaminy... od dwuch miesiecy bierze tez cynk i witamine E. A zrosty lekarz mowil ze mogly sie porobic od tego zapalenia co mialam daltego mi monitorowal owulke dwa cykle...jajniki dzialaja powiedzial ze zrostow nie widac ale na usg i tak nie wyjda a moge byc....

Tygryseczek bedzie dobrze napewno... wkoncu sie uda... a czym sie Hoshimoto objawia?
 
reklama
Na ratunek - orzechy i czekolade niech je - ona ma w sobie l-karnitynę ona poprawia jakość zołnierzyków! ale skoro nie miał badań, to nie wiadomo jak tam z nim jest ;) może wszytstko ok! nie martw się kochana na zapas, bo to nam staraczkom nie służy!
 
Na ratunek - Kawa przed przytulankami działa pobudzająco na armię również wypita jakąs 1 -2 godz przed. ale moze u was wszystko oki. tylko działać trzeba :D z tego co pamiętam to mówiłas ze z jajeczkowaniem nie ma problemu. więc droga wolna!
a moze i juz starac się nie trzeba będzie bo II krechy bedą :D
 
Witaj karola jasne, że możesz dołączyć :tak::-)

Ja mam dziś 15 dc, więc jak najbardziej dni płodne, mam nadzieję, że podziałamy, choć tradycyjnie po tylu rozczarowaniach już nie ta wiara w sukces co kiedyś :happy:
 
Neta - kciukasy!! działaj działaj :)

Witaj Karola!

Na Ratunek - no :) więcej pozytywnego myślenia! :) wogóle to ile wy dziewczynki macie latek?

Mi gin mówił ze najlepiej miedzy 18 - 25 rokiem żucia rodzić pierwsze maleństwo, niestety już się nie załapałam!
 
reklama
kasieczek no ja mam 32 lata, co zresztą widać po nicku :-) Matiego urodziłam mając skończone 24 lata, zaszłam miesiąc przed 24 urodzinami :happy: Druga ciąża w wieku 31 lat niestety trwała tylko 10 tygodni. Zatem czas mnie trochę goni :dry:
 
Do góry