reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

reklama
Nie wiecie, co to może być. Siedzę teraz przy komputerze i nie mogę się odchylić bo czuję straszne kłucie (nie wiem jak to nazwać) w macicy lub pochwie??
 
Na_ratunek Dokladnie, test moze nie wyjsc i tak mialam w pierwszej ciazy. Bylam w 4-5 tc. i test byl negatywny. Szkoda ze nie mozemy sobie bety zrobic, wszystko byloby jadne, czarne na bialym ;)

A ja mam 23 lata a mąż 25 :)
 
Karola o ile dobrze liczę to ja jestem starsza i mój małżonek też ;-)
Delewarre tez jest od Ciebie starsza.
 
Ostatnia edycja:
Dominisia- to myslę,że możemy już cichutko gratulować? ;) choć może lepiej nie zapeszać i poczekajmy na potwierdzenie tych dobrych wieści jeszcze kilka dni :) super
Waiting- nie łam się. Wiem jakie to trudne...jesteś w miejscu w którym chyba wszyscy dokładnie Cię rozumieją. Nie ma chyba nic gorszego niż czekanie...najlepiej zająć sobie umysł czymś innym. Ja zwykle uciekam w pracę-choć może nie zawsze jest to najlepsze rozwiązanie, więc może jakaś fajna książka? Albo Cykl dobrych filmów. Ostatecznie można sobie poszukać jakiś wciągający serial na necie z wieloma odcinkami... Trzeba uzbroić się w cierpliwość-niestety nie ma innego wyboru. Pomyśl sobie,że to taki wstępny trening cierpliwości dla Ciebie-jako mama będziesz musiała jej mieć wiele...więc to jakby pierwszy element wychowania:) Zobaczysz! Doczekamy się wszystkie:) Choć wiem,że dziś dobrze mi się mówi...a za kilka dni sama będę to powtarzała do siebie kiedy przyjdą gorsze chwile.
 
Na_ratunek Dokladnie, test moze nie wyjsc i tak mialam w pierwszej ciazy. Bylam w 4-5 tc. i test byl negatywny. Szkoda ze nie mozemy sobie bety zrobic, wszystko byloby jadne, czarne na bialym ;)

A ja mam 23 lata a mąż 25 :)

Jak mi wyjdzie negatywny a @ nie przyjdzie do 26,05 to pojde do GP i on mi zrobi :-) obiecal ze zrobi... poki co nie chce isc bo on dokladnie wie kiedy mialam ostatnia @ :-pjeszcze pomysli zem wariatka :-D
Ty urodzilas w wieku 20 lat? Jesli moge spytac jak dawalas rade? Bo ja sie troszeczke boje mimo ze wiem ze dam rade... najbardziej boje sie reakcji rodzicow... jak twoi zareagowali ?
 
Nie wiecie, co to może być. Siedzę teraz przy komputerze i nie mogę się odchylić bo czuję straszne kłucie (nie wiem jak to nazwać) w macicy lub pochwie??
nie wiem co to moze byc.... daleko jeszcze do @ ?>

http://www.countdowntopregnancy.com/tools/ to jest ta strona o ktorej wam mowilam ze mozna wpisac wiek i pokaze jakie sa szanse zaleznie ile cykli sie staracie. Opcja Age&Fertility calculator
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry