reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Moniqa


Wiesz ja właśnie też zrezygnowałam z tego antybiotyku i zastrzyków...bo jeśli nie jest to mega konieczne to nie ma co ryzykować...:/ Obyś trafiła w końcu na lekarz z powołania a nie na "lecącego na kasę"....Najważniejsze że wyniki w normie...no i te Ob...bo wiesz stan zapalny od razu bu wykrył...moja koleżanka robiła teraz CRP...bo niby jest bardziej dikładne niż Ob...ale szczerze się nie znam więc nie wiem.







 
reklama
Dziewczyny ale mam dzisiaj mega zgage !! normalnie nie mam pojęcia jak sobie z nią poradzić,wypilam juz mleko i zjadlam kisiel i nic.. wogole cos (.)(.) mam jakies takie wrażliwe.. i taka jakas rozdrażniona jestem.
 
mi sie ten cykl wydluzyl o jeden dzien,
napiszcie mi dziewczyny jak to jest z lotami samolotem w pierwszym trymestrze ciazy? zy mozna czy ie wolno?
Mi sie wydaje ze mozna latac. Wiem ze niektre linie juz po 25tc nie wpuszcza na poklad chyba ze z listem od lekarza ze mozna a i tylko do 31tc. Ale nie jestem pewna najlepiej spytac lekarza.
 
Witaj Mrowkaa i Soniafka, Mycha05!!! cieszę się, że jesteście z nami!!!




Colormania GRATULACJE!!!!! I trzymam kciuki MOCNO MOCNO MOCNO!!!!:* Widzę w tabelce że miałaś testować dzień po mnie:) a iludniowe masz cykle?? aż i mnie podkusiło, żeby zatestyować ale chyba nie mam odwagi:)
Tygryseczek Ja jestem doskonałym przykładem z szalejącą tarczycą, zaszłam i urodziłam zdrowe dzieciątko:) Najważniejsze mieć wszystko pod kontrolą lekarza!! Koleżanką się nie przejmuj...bo nie ma racji..zreszta na tym forum jest mnóstwo osob które poświadczą nieprawdę koleżanki:) Głowa do góry i NIE SMUTAĆ SIE PROSZĘ!!:)
Verita mnie się wydaję, że jeżeli ciąża przebiega prawidłowo to nie ma przeciwwskazań...w III trymestrze sa przeciwwskazania i chyba po 36 tyg ciąży nie chcą na pokład wpuszczać...moja przyjaciółka 2 lata temu leciała w 1 trym. i wszystko było ok...lekarz dał zielone światło:)






 
Witaj Mrowkaa i Soniafka, Mycha05!!! cieszę się, że jesteście z nami!!! Colormania GRATULACJE!!!!! I trzymam kciuki MOCNO MOCNO MOCNO!!!!:* Widzę w tabelce że miałaś testować dzień po mnie:) a iludniowe masz cykle?? aż i mnie podkusiło, żeby zatestyować ale chyba nie mam odwagi:) Tygryseczek Ja jestem doskonałym przykładem z szalejącą tarczycą, zaszłam i urodziłam zdrowe dzieciątko:) Najważniejsze mieć wszystko pod kontrolą lekarza!! Koleżanką się nie przejmuj...bo nie ma racji..zreszta na tym forum jest mnóstwo osob które poświadczą nieprawdę koleżanki:) Głowa do góry i NIE SMUTAĆ SIE PROSZĘ!!:) Verita mnie się wydaję, że jeżeli ciąża przebiega prawidłowo to nie ma przeciwwskazań...w III trymestrze sa przeciwwskazania i chyba po 36 tyg ciąży nie chcą na pokład wpuszczać...moja przyjaciółka 2 lata temu leciała w 1 trym. i wszystko było ok...lekarz dał zielone światło:) Moje cykle są różnej długości. Wg ovufriend z którego korzystam jestem w 9 dpo, więc tym się kierowałam. :)
 
Verita Też się właśnie zastanawiam czy można latac w 1 trymestrze. Czytałam, że mozna jesli nie ma przeciwwskazań, więc najlepiej zapytać lekarza. Ja właśnie m.in. dlatego chciałam zaczac sie starac po wakacjach, bo mamy plany gdzies poleciec na wakacje, ale mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze, jesli uda mi sie zajsc i bedziemy mogli poleciec na wakacje. :tak: Dobrze, ze do Polski jezdzimy zawsze autem, wiec nie ma problemu.
 
Na_Ratunek tutaj miałam dodać zdjęcie,ale nie mogę. Jest na stronie ovufriend w galerii wykresów. Zdjęcie jest marnej jakości ale coś tam widać. Aha i zrobiłam drugi test więc też nie jest taki widoczny jak wcześniej
 
Colormania juz ide szukac :-D musze podpatrzec jak wygladaja zeby sie nie zdziwic. Znalazlam. zeczywiscie bladzioszek :-D ale widac

Kucze macica mnie boli... tak jakos dziwnie...
 
Ostatnia edycja:
Huhuuuu! Ale szalejecie. Colormania - gratuluje! Cudowna sprawa.

witajcie nowe staraczki! Fajnie, ze nas wiecej. Im wiecej tym lepiej. I trzymam kciuki! &&&&

u mnie nic nowego. Leniwy weekend. Zakupilam ananasa na lepsże zagniezdzenie:))) hihi...

Delawarre - teraz Twoja kolej na testowanie. Trzymam kciuki. Wierze w Ciebie. Jak Tobie sie uda, to i moje bąbelki sie utrzymają. &&&&&
 
reklama
Wszystkie dziewczyny nowe witam :-)


colormania
, gratulacje !!!!! Strasznie szybko Ci wyszedł ten test :)

Agaawa, ja to chyba w tym cyklu nie bardzo, jakoś wybitnie "nieciążowo" się czuję :baffled: Ale z drugiej strony jak czułam się ciązowo to nic z tego nie było - zobaczymy. Muszę sobie chyba jakiś test zakupić. Poprzednio to miałam zawsze po kilkanascie w domu, a teraz ani jednego :sorry2: Chyba przywykłam do tego, że i tak jest zawsze negatywny :sorry2:
 
Do góry