reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

reklama
hej laseczki ;) Gratuluje zaciazonym ...:) U mnie owulki brakj chyba ten cykl bezowulacyjny moze albo sie po prostu wydluzyl.... dzis 19 dc ;( i nadal slaba kreska na tescie ....
 
Cześć dziewczyny. Kiedyś już tu zaglądałam będąc staraczką wrześniową w zeszłym roku. Potem jednak życie skierowało nas na inne tory zmieniając nasze plany i starania trzeba było na jakiś czas zawiesić. Przeprowadzka do nowego miasta, nowe mieszkanie itp przyniosły nowe problemy więc trzeba było znowu jakoś to ogarnąć żeby złapać stabilizację. Teraz znowu temat powrócił i myśli o rodzinie znowu zaczynają coraz częściej się odzywać. Może maj to będzie dobry miesiąc,żeby znowu zacząć starania... Ciągle jednak się waham bo myślę nad zmianą pracy...a to znowu zmusi mnie do odłożenia tej decyzji na kilka miesięcy może nawet lat. Mam nadzieję,że wszystko wyjaśni się w najbliższym czasie.. Wszystkim koleżankom starającym się w maju życzę samych upragnionych owoców :)
 
Bylam w tamtym roku u gina w listopadzie i sie pytal co ile mam cykle itd i nic na to.... ale jak teraz uda mi sie pojechac do PL na jakies pare dni to znowu ide do ginka i tym razem do innego endokrynologa z ta moja tarczyca wczoraj dola zlapalam przez kolezanke bo do mnie ze mam tarczyce i nie zajde w ciaze nigdy....;:)( bo tam ktos tez mial i staral sie kilka lat i gucio wyszlo....;:):)(
 
tygryseczek kolezanki nie sluchaj... ja znam wiele osob co mialy problemy z tarczyca i zaszly w ciaze... baa wiele z nich o problemie dowiadowywalo sie juz w ciazy! Jedna dziewczyna miala TSH na poziomie okolo 10 i zaszla w ciaze.... musiala brac leki i to duzo a dziecko zdrowe... A moze idz do lekarza za granica i powiedz ze staracie sie juz ponad rok i nie wychodzi... moze ci da cos na owulke albo wysle do jakiejs kliniki...
 
Dzięki Dominiasia! Kursuj sie szybciutko, nogi do góry, smaruj sie octem i szybko przejdzie.



ja byłam dzisiaj u gina, pecherzyki ladńie pękły. I to oba dwa:))) także czekan na parkę! A co!
Ale słuchajcie, pierwszy raz w życiu tak miałam po tym CLO, ze czułam bardzo dokładnie jajeczka w jajnikach, takie miałam opuchniete jajniki jeszcze wczoraj, nawet w nocy sie budzilam. Po czym rano juz delikatnie tylko mnie pobolewaly, czyli musiały niedawno peknać. A potem luzik, czułam sie jak dawniej, zwyczajnie. Hura! Jakie to miłe uczucie.


Kochana aż Ci zazdroszczę:) ja nigdy nie wiem kiedy mam mieć owulację...tzn.po cesarce nawet wiedziałam co i jak ale teraz juz po ponad 3 latach nic znów nie czuję...więc ja liczę na totalne szczęście:)
Trzymam podwójnie && za Twoje Szczęście:)







 
reklama
mi sie ten cykl wydluzyl o jeden dzien,
napiszcie mi dziewczyny jak to jest z lotami samolotem w pierwszym trymestrze ciazy? zy mozna czy ie wolno?
 
Do góry