reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Katherinne pewnie masz racje z tą fazą lutealną im dłuższy cykl tym dłuższa faza lutealna. Myślę, że owulka była w 10dc, ale jak się przesunęła to się nic nie stało bo igraszki z mężem były 6,10,11,13dc, także mam nadzieję, że się ładnie wstrzeliliśmy :-). Trochę bym musiała przemaszerować he he he około 20km mam do najbliższego laboratorium, a za bardzo nie mam się tam jak dostać. Chciałabym już wiedzieć, ale boję się że wynik będzie negatywny i tylko się rozczaruje. Na razie żyję nadzieją ;-) Wstrzymam się jeszcze z tym testowaniem, ale czym bliżej @ tym bardziej wariuje.:eek:

Dziewczyny Wy też tak macie czy ja jestem nienormalna?
 
reklama
Dziewczyny nie łamcie się, wszystko będzie dobrze, na pewno! Jak nie teraz to w następnym cyklu, ale każdej z Nas na pewno się uda!!:tak:

Ja jak narazie bez spięć, to nasz dopiero pierwszy cykl starań, więc wszystko na spokojnie, ale nie powiem, bo najchętniej to chciałabym już teraz wiedzieć czy się udało, czy nie. No, ale jeszcze troche muszę poczekać przynajmniej te 8 dni. No i ja jak narazie nie licze, nie obliczam nie mierze temp. itp., itd. Jeśli po 3 cyklu nic nie wyjdzie to wtedy zaczne obliczać itp., jak narazie to wszystko na luzie, wiem mniej więcej kiedy miałam dni płodne i wtedy staraliśmy się kochać częściej.:tak:

Ewka To jak najbardziej normalne. Każda z nas chciałaby jak najszybciej się dowiedzieć czy się udało, także się nie przejmuj!:-)

Ja dziś mam leniwy dzień, o 12 dopiero z łożka wyszłam, dzis wolne bo święto mamy. Nic mi się nie chciało, a najlepiej to bym przespała cały dzien. Na szczęście wstałam, posprzątałam, trzeba jeszcze tylko obiad naszykować ;-)
 
Ostatnia edycja:
Ewka, a myslisz, ze czemu wiekszosc z nas robi co chwila testy, choc wie dobrze, ze to za wczesnie i ma ich caly zapas w szafie? Mamy za duzo pieniedzy i nie wiemy juz, na co wydawac? ;)
 
Kino zamkniete do 16, a uczyc mi sie nie chce.... ale za to pospacerowalam....i mi troche lepiej

Moniqaa nie szkodzi :-) tez problemy z jezykiem polskim miala?

Ewka jak najbardziej normlane! ja tez chcialbym juz wiedziec.... zwlaszcza ze mnie mdlosci mecza ale to z nerwow pewnie...albo cos zjadlam nie tak :-(

Ide sie polozyc... pozniej z moim pogadam bo nie lubie jak sie do siebie nie odzywamy..... a poraz pierwszy dzis z rana podniusl na mnie glos jak sie wydarlam... a to mu sie nigdy nie zdazylo... oj bedzie rozmowa...
 
Ewka, a myslisz, ze czemu wiekszosc z nas robi co chwila testy, choc wie dobrze, ze to za wczesnie i ma ich caly zapas w szafie? Mamy za duzo pieniedzy i nie wiemy juz, na co wydawac? ;)

No właśnie mam tylko 1 w szafie i mnie teraz kusi, a jakbym go nie miała to bym jakoś to zniosła.
Idę sobie jakąś robotę znaleźć bo zwariuje, a jak czlowiek zajęty pracą to tyle nie myśli. :tak:
Do zobaczenia kochane :-)
 
Nie wiem czemu sie boje, moze nie chce robic sobie nadziejii i sie rozczarowac. Sama nie wiem, jak cos to moze jutro rano zatestuje i zobacze:) dzieki za mile slowa nie wiem jak bez was wszystkich dalabym sobie rade
 
Katherinne no własnie to zamieszanie jest najgorsze...ale mnie się wydaje...że skoro @ powinna być dzisiaj to od ostatniej minęły 4 tyg...więc jestem w 4 tygodniu...w 5 i 2 dni będzie jak pójdę do gina:) zobaczymy co mi powie...
 
Sandra, test nie ma znaczenia w kwestii robienia sobie nadziei i rozczarowania. Tak naprawde z kazdym dniem teraz podswiadomie robisz sobie coraz wieksza nadzieje i w razie czego rozczarowanie bedzie wieksze. Jestes juz po terminie okresu, wiec mozesz zrobic test nawet nie z porannego moczu, dla pewnosci mozesz ograniczyc picie w ciagu 2 godzin jak przy testach ovu. Jak bedziesz miala negatywny a okres sie spoznia juz troche to moze warto sie wybrac do lekarza i go wywolac. Jak sie okres spoznia a to nie jest ciaza to im dluzej sie spoznia, tym bardziej opozniasz kolejne starania ;) Dlatego warto miec wczesniej oglad sytuacji.

Dominisia, lekarka Ci powie, ze jestes w ciazy. Zleci badania przed kolejna wizyta. Przypomni o kwasie foliowym. Jak idziesz prywatnie, pewnie bedziesz miala usg ,na ktorym na tym etapie zobaczysz co najwyzej mala kropeczke - pecherzyk ciazowy. Ja tdokladnie w 5t2d poszlam w zeszlej ciazy. Teraz sie nie chce az tak spieszyc.
 
Właśnie przelożyłam wizyte u gina z 28 maja na 3 czerwca...bo jak sobie to policzyłam to rzeczywiście lekarz za dużo by nie powiedział....


Sandra mocno mocno mocno trzymam &&&&&!!!!!!

Ewka358 ja miałam to samo, najpierw kupiłam jeden test i zrobiłam go od razu....oczywiście negatyw jak byk....za 2 dni kupiłam znów test i zrobiłam ale na 3 dzień rano i coś tam bladziuchnego wyszło a byłam na 4 dni przed @ no i tak codziennie aż do dziś robiłam resztę testów zakupionych już przez męża


Na_Ratunek tylko Kochana się nie przejmuj...na spokojnie porozmawiaj z Twoim i już:)


A ja zaraz oddaję kompa do naprawy, mam nadzieję, że szybko do mnie wróci. Już za WAMI tęsknie:*
 
reklama
Dominisia ja yez juz za toba tesknie....ty takim promyczkiem jestes :tak:

Brzuszek mnie cos boli :-( i plecy....wogole jakas taka wymieta dzis jestem...

Kiepsko...
20130520_175914.jpg
 

Załączniki

  • 20130520_175914.jpg
    20130520_175914.jpg
    8,2 KB · Wyświetleń: 43
Ostatnia edycja:
Do góry