reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Dominisia wejdz w ustawienia i tam bedzie edytuj sygnature i tam wklej te linki do suwaczkow.

Ja tam nie wierze ze mi sie udalo.... 5 dni do @.... a brzuch boli jak cholera... jajniki bola... nie wiem o co biega
 
reklama
Na_Ratunek zapisałam tę sygnaturę ale czy to znaczy że nie musze wklejać non stop suwaczków?? Jak np. od razu daję odpowiedź do każdego posta??

Poza Tym PROSZĘ WYRZUĆIĆ ZŁE MYŚLI!!!!!!!! 5 dni do @ ja mam 4...więc Kochana ten sam wózek pchamy...i nie smutaj się....bo bęzie dobrze no bo MUSI BYĆ!!!
 
taki właśnie wyszedł test....nan nadzieję że zdjęcie dodało się

Ten środkowy pasek to wyschnięty mocz...dlatego tak dziwnie to wygląda

I co myślicie??

Dodam jeszcze że na żywo troszkę bardziej wyraźny jest...:)
 

Załączniki

  • 100_2820.jpg
    100_2820.jpg
    9,8 KB · Wyświetleń: 54
Ostatnia edycja:
Dominisia, ten test jest pozytywny bez dwoch zdan, nie pozostawia cienia watpliwosci.

Na_Ratunek, ja lubie testy pink test, bo jak sa negatywne to sa negatywne i sie zadnej linii ewaporacyjnej ani niczego nigdy nie dopatrzylam. Ale czulosc i skutecznosc wszystkie pewnie maja podobna. A na bol mozesz cos z paracetamolem, np.apap
 
Kochana Moja ja myślę, że jutro będzie TWÓJ dzień:) Zobaczysz:) i oczywiście trzymam &&&&&&&& ile się da:)

A z tymi tabletkami...hmmm...powiem tak...spróbuj może okłady w te miejsce robić termoforem albo czymś takim...ewentualnie zadzwon do apteki z zapytaniem...powiedz że jesteś w poczatkach ciąży i co możesz brać...myślę, że Panie Ci pomogą jeśli ból jest nie do wytrzmania...;/


Och żeby tylko te kreseczki...nawet trzy były prawdziwe:)
 
Dominisia, ten test jest pozytywny bez dwoch zdan, nie pozostawia cienia watpliwosci.


Kochana oby tak właśnie było:) powtórzę test w sobotę albo w niedzielę....bo nie ukrywam że jednak niedawno zrobiłam drugi raz i kreseczka też wyszła ale bledsza od tej na zdjęciu bo wiadomo nie ta godzina co trzeba...i czulość gorsza bo 25....Taka jestem ciekawa ot co!!
Mężulowi chyba nic na razie nie mówię...dopiero jak będę mieć ciemniejszą krechę:) o ile Boziu daj by była ciemniejsza...:)
 
narazie sobie odpuszcze tabletki nie jest jeszcze tak zle.... to jest taki bol jakby... ciagnol mnie ktos za ucho... i w tym samym czasie rozpychal mnie od srodka... i nie wiem czy to nie moje jelita bo mam czule... i ten bol tak idzie do uda... dziwne.

Dominisia ja jutro nie testuje... nie chce sie znowu rozczarowac....

Katherine dziekuje za opinie, a ty jak sie czujesz?

06.05 - Anna2101 - test pozytywny!:))
14.05 - Katherinne - beta 09.05 = 11,7
15.05 - Delewarre - dwie krechy :)
17.05 - Na_Ratunek
18.05 - Sandra_best
21.05 - Dominisia875 dwie krechy :)
22.05 - Colormania - jest bladzioch :)
23.05 - Agaawa
24.05 - Waiting4beans
26.05 - Ewka358
27.05 - ni_kusia
28.05 - Tygryseczek
01.06 - Mycha05
03.06 - Neta81
03.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
12.06 - Hai24
 
reklama
Dominisia ja tez uważam że ten test jest pozytywny :-):-) szalejecie dziewczyny. A długo się juz staracie czy maj to wasze 1 podejście ????
Kurcze ja Wam tą liste spapram bo u mnie na pewno wyjdzie negatywny.:dry:
 
Do góry