reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

dominisia875-oby to co mówisz spawdziło się,byłabym bardzo szczęśliwa:)

Agaawa- myślę,że każdy przypadek jest inny. Ja nigdy nie byłam w ciąży ale moja jedna koleżanka już od samych pierwszych dni skarżyła się,że piersi dokuczają jej bardziej niż zwykle(nawet nie wiedziała jeszcze,że jest w ciąży). Druga z kolei jest w 7 miesiącu i mówi,że wogóle nie czuła ani nie czuje żadnych dolegliwości i że gdyby nie brzuch to zapomniałaby,że niedługo będzie rodzić.
 
reklama
Dziewczynki kochane ja mam pytanko do Was:)

Chodzi o tą ewaporacyją linię w teście....jak wygląda czy ma jakiś kolor i po ilu minutach od zrobienia testu były widoczna albo niewidoczna???








 
Ostatnia edycja:
Dominisia, ona jest bardzo blada i jest taka szarawa. Na niektorych testach w ogole sie nie pojawia (np. Pink test nigdy mi nie pozostawial watpliwosci), na niektorych mi sie pojawiala zawsze i w zasadzie bardzo szybko (ja tak mialam z bobo testem). Druga kreska testowa jest rozowa.
 
Halo, halo! Co tu tak cichutko!

Ja sie witam, dzisiaj mam sporo pracy, jadę do dwóch klientów daleko, potem notuje w Zielonej Górze, bo w pt za Zielona mam konferencje. A potem w pt po południu jadę na druga konferencje za Jelenia górę, wracam w sobote wieczorem. I chyba niestety nie będę mierzyć tempki, chociaż wezmę termometr. A dzisiaj pięknie w górę tempka poszła. Huhu! Ale nie ma co sie ekscytowac, bo może to efekt po CLO! Ale cycki mnie pobolewaja!

Dziewczyny, te które maja juz dzidziusia, napiszcie jak was cycki bolały w ciazy, jaki to jest bol? Bo ja nie mam doświadczenia. Nie wiem, czy sobie wkrecam. Bo moje sa lekko powiększone, napuchnieta, ale ze sa małe, to sama nie wiem, czy sobie nie wkrecam. I poza tym jak sie nawet przypadkowo dotkne do sutkow, to sie urazam. I mam ciagle takie sterczace sutki. I mam wrażenie ze sa ostatnio gorące. Hmmmm.....


Agawaa ja rodziłam prawie 6 lat temu i muszę powiedzieć, że moje piersi bardzo się zmieniły, ale dopiero tydzień po spodziewanej @. Ogólnie też mam małe piersi, w ciąży zrobiły się twarde jak kamień i sterczące mogłabym je porównać do małych piramidek, które z dnia na dzień się powiększały oraz bardzo wrażliwe sutki.

Ogólnie to trzeba swoje ciało bardzo dokładnie poznać bo można się grubo pomylić np. objawy ciążowe z napięciem przedmiesiączkowym. Wiem z własnego doświadczenia. Mój cykl przebiegał kiedyś normalnie była @ później owulka i bezobjawowo pojawiała się @ i tak w kółko. W zeszły roku zaczęło się coś dziwnego dziać z moim cyklem bo po owulacji puchły mi piersi i strasznie bolały i też myślałam, że może to ciąża, ale niestety kiedy przyszła @ to się rozczarowałam. Okazało się, że w organizmie kobiety w fazie lutealnej może zatrzymywać się woda i tak też było.

Teraz wszystko się uregulowało :tak:
 
Dominisia, ona jest bardzo blada i jest taka szarawa. Na niektorych testach w ogole sie nie pojawia (np. Pink test nigdy mi nie pozostawial watpliwosci), na niektorych mi sie pojawiala zawsze i w zasadzie bardzo szybko (ja tak mialam z bobo testem). Druga kreska testowa jest rozowa.


Dziękuję Ci Kochana:)
Muszę się przyznać że dziś rano zrobiłam test ciążowy...tak mnie kusiło, że szok...test był marki amil..czułość 20...no i po jakichś 3 minutach pojawiła się bladziuchna kreseczka koloru delikatny róż...nie trzeba pod światlo dawać żeby bylo widać...po prostu sobie tam dynda....ale okres dopiero za 4 dni więc nie wiem czy to wlaśnie ta ewaporacyjna nie jest....dlatego też nie biorę tego testu na poważnie...zatestuję w niedzielę może chyba że w sobotę zeświruję znów....poszłabym na hcg ale mam dość daleko i nie chce mi sie jechać:) zreszta o tej godzinie to już nic nie załatwie bo do 10 pobierają materiał do badania:)
zrobiłabym zdjęcie ale aparat z bateriami padł a akumulator wcięło...





 
Dominisia jest kreska, ale się cieszę....:-):-)
Jeszcze tylko beta dla pewności, chociaż jak to mówią Kobietki z forum - nawet cień cienia na teście to już ciąża, tak więc :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
dominisia875 Jeżeli widzisz ją gołym okiem to znaczy, że jest fasolinka. Zrób test w dniu spodziewanej @ dla pewności.

Mogę tylko powiedzieć, że jak kilka miesięcy temu robiłam kilka testów ciążowych paskowych to widziałam tą linie ewaporacyjna, ale widać ją było tylko pod światło w odpowiednim kącie :) nie wiem jak jest z pozostałymi testami.

Szkoda, że nie możesz wrzucić zdjęcia :-(

Trzymam mocno kciukasy żeby ta 2 kreska za parę dni była już dużo ciemniejsza :tak:
 
Dominisia ale sie ciesze!! W ktorym dniu cyklu ci wyszla?
Ja tez dzis zrobilam ale nie wiem sama... raczej negatywny. I tak moj wykres nie daje szans..
Zatestuje w niedziele.....

Cos mnie takie zwatpienia zlapaly....

Trzymam kciuki za was wszystkie.


Ja mam mdlosci ale to pewnie z nerwow. A co do cyckow to mnie sutki bola I swedza a jak kot mi stanie na piersiach to boli tak jakby ogniem ktos mi.... ee tam pewnie pms :-(
 
Kochane Dziękuję...ale nawet mężowi się nie przyznam...bo nie chcę się rozczarować...wiem że betka była by najbardziej miarodajna ale moje lenistwo jest większe niż ustawa przewiduje....póki co nie biorę testu za pewnika...bo wiadomo jak to jest...czekam do soboty tudzież niedzieli i zobaczymy co będzie....dziś 26 dc...dlatego też wydaje mi się że zbyt wcześnie żeby cokolwiek wyszło na moje 30 dniowe cykle....Oj Dziewczynki boję się że jednak to nie ta Magiczna kreska...

Kochane myslicie że jakbym powtórzyła dzisiaj test to ma to jakiś sens?? Mam w domku jeszcze 2 testy ale czułość 25
Czy lepiej poczekać ??

Masakra!!!












 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry