reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Dominisia ja jak mialam kreske to sprawdzalam co troche czy ciagle mi wychodzi :-Dale poczekaj do @ jak wyszla to znaczy ze jest.
Na ratunek ty sie nie zalaalmuj , ja tez zobaczylam ze jest juz watek na styczen 2014 i mi sie troche dziwnie zrobilo ale coz byle przed latem zdarzyc:tak:
 
reklama
Dominisia, jak wyszla rozowa i nie musisz sie dopatrywac pod swiatlo to swiadczy o ciazy, gratuluje :) szkoda, ze zdjecia nie mozesz wrzucic, a komorka nie da rady? Nie ma sensu nie z porannego moczu na razie robic, bo stezenie na pewno jest jeszcze niskie, wiec z popoludniowego moczu raczej nie wyjdzie, chyba, ze nie bedziesz pic przez pare godzin ;) mozesz juz sie zaczac cieszyc. I od razu ostrzegam, zebys sie nie nastawiala na to, ze w dniu spodziewanej @ ta krecha zrobi sie nie wiadomo jak gruba i ciemna, bo najprawdopodobniej sie taka nie zrobi.

Na_Ratunek, a czemu 'chyba' negatywny? Jakies ziarnko niepewnosci tu widze?
 
Na_Ratunek, a czemu 'chyba' negatywny? Jakies ziarnko niepewnosci tu widze?

A no bo cos tam jest ale tak slabo widoczne ze nawet nie wiem czy rozowe czy szare... wiec sie nie podniecam.... nie bede testowac jutro poczekam do niedzieli.... ale znajac siebie bede musiala cos obsikac.... i wogole tempka jakas taka nie dajaca nadziejii :-(
 
Dominisia - gratulacje :) super!!

Na ratunek - przyjdzie i nasza kolej! masz kotka - mój uwielbia te małe drapiezniki, ale ja sie boje o toksoplazmoze i na kociaka się póki co nie zgodziłam :) no i co z tym teścikiem?
 
Kasieczek ja odkad pamietam w domu byl kot i pies.... wiec pewnie tokso juz mialam...

pogoda paskudna... pada deszcz... nie wychodze z lozka.. a co... bede sie nas soba uzalac... film obejrze.... np Cialo... mama mowi ze super..moze zrozumiem :-D
 
dominisia, jak się cieszę, jak już widzisz gołym okiem to na pewno to !!!!!! :-):-):-):-) Dzisiaj raczej nie ma sensu powtarzać, rano sobie spróbuj .

Na_Ratunek, ja zadowolona jestem z Pepino w Kauflandzie, czułość 10 , chyba 4,99 zł za sztukę (paskowy)
 
Dominisia ja mysle ze skoro byla rozowa nawet blada to w dniu @ tez bedzie....

a czemu ty nie masz suwaczka w sygnatura?

ja sie zalamalam....styczen racej nie dla mnie :-(

Kochana bo tym razem to ja przyjadę, znajdę Cię i będzie pupa boleć!!!!!:)

A co znaczy suwaczek na sygnaturze??? Bo nie wiem:) ja to mało kumata w tych sprawach jestem:)






 
reklama
Verita dlatego własnie schizuję już...bo się boję, że jednak nie to:/
Na_Ratunek ja miałam teraz "amil" a kupiłam dziś quick duo...ale widzę że czułość mają 25
Delewarre widzę gołym okiem....chciałabym zrobić to zdj.komórką ale...ten aparat taki dziadowski...spróbuje poszukać akumulatora i naładować baterię w aparacie i mam nadzieję, że uchwyci tą kreskę...


Co dziwne zauważylam dużo tego śluzu białego ale znów brzuch poboluje jak na @ więc obawiam się że to był tylko chwilowy sen...piękny sen...
Żebym jutro miała Małego z kim zostawić to pojechałabym na te betkę ale z Dzieckiem do labolatorium gdzie ludzi jest w pippp...to nie wiem czy się uda...

Dziękuję WAM KOCHANE ZA WSPARCIE...:*







 
Do góry