reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Cześć. Dziewczyny z początku listy rzeczywiście wysoko ustawiły poprzeczkę he he :-D
Ja tez zaczynam się niepokoić. Nie wiem w sumie dlaczego bo od kilku cykli już nie robię testów nie stresuje się tylko czekam z pokora na @ chociaż wiadomo zawsze przykro nam jest. W tym cyklu jakoś czuje presje. Może dlatego, że zbliża się magiczna granica 12 miesięcy starań... nie wiem. Z jednej strony wiem, że na 95% się nie udało i będzie @, ale z drugiej strony tak bardzo bym chciała zobaczyć te II kreski wreszcie:angry: mam nadzieję ,że nawet jak 24 przyjdzie @ to w czerwcu juz 100 po 100 sie uda. Zaczynam się martwić i zastanawiać ile jeszcze nerwów będzie mnie to kosztowało i chciałabym żeby jednak obeszło się bez kolejnych badań, nieprzyjemnych, łażeniach po lekarzach itp......
Chciałabym tak z miłością na spokojnie, bez stresu zrobić tego dzidziusia a nie na zimnym łóżku lekarskim z probówki:crazy:
 
reklama
Na_Ratunek hmm co do teściorów...to rzeczywiście masz rację, że nie ma co szukać w promieniach słonecznych 2 kresek...a zdjęcia wiadomo nie oddadzą rzeczywistej postaci testu....co oczywiście jest wg plusem....:) no bo wiesz....chodzi oto, żeby 2 kreski były wyraźne:) więc czekam z Tobą do piateczku:) :*


Jeśli chodzi o muzykę, ja wyznaję zasadę....każdy słucha tego co lubi...ja niestety nie miałam tej możliwości z racji na dość szybką cesarkę....

A jeśli chodzi o słuchanie muzyki w trakcie parć...z swojego doświadczenia wiem...że chyba bym wszystko z nerwów przez okno powywalała.....ale jako że nie doświadczylam porodu naturalnego...nie mnie oceniać co by bylo najlepsze:)







 
Witajcie,

ja dzis po krótkiej mega nocce, ale mam za to chwile luzu teraz ;)

Moniqaa - mi siostra na urodziny już sprezentowała taką bluzeczke, tyle ze z fasolką ;)

A co do wczesnych testowań, to chyba tak jest że my wiemy ze jest za wczesnie ale mimo tego wstajemy rano, robimy sikańca bo moze akurat juz będzie jakiś bladzioszek :)

u mnie pierwsza faza czekania - na owulkę :)
 
Moniqaa, bluzeczka cudna :) aż kusi, żeby sobie taką sprezentować :)

kasieczek, masz rację z tymi testami. W poprzednich cyklach zużywałam wszystkie testy jakie miałam (zazwyczaj kilka) i pomimo tego za każdym razem jak była 1 kreska to i tak łudziłam się, że następnego dnia będą może dwie ... i tak do samej @ :baffled: A teraz nie miałam żadnych zapasów, w Kauflandzie na szybkensa kupiłam :tak:

Odebrałam właśnie betę - dziś 27 dc - 79,25 mlU\ml. I jak ręką odjął przeszedł mi ból głowy, ból brzucha i dobrze mi jest :tak: No i trzymam kciuki za następne w "kolejce" :-)
 
Cześć kobitki :) Uwieżcie mi, żeby lepiej poczekać z testowaniem. Ja mam w domu teraz ostatni test Bobo Test 25ml i wiem że muszę poczekać aby go zrobić, więc teraz cierpliwie czekam. Pewnie nic z tego nie będzie, ale dopóki krwawienia nie ma to mam cichą nadzieję :) Dopiero teraz jestem w stanie racjonalnie myśleć, ochłonęłam i mam siły żeby dalej walczyć. Trzymam za Was kciuki i dziękuję za wsparcie :))
 
Delewarre CUDNIE!!!!! Czekamy teraz na wieści od Gina i Fasolkowe zdjątko:*

Colormania Nadzieję trzeba mieć zawsze:) więc Głowa do góry i proszę się nie smutać:) Dopoki nie ma @ korzystaj z Twojego ile wlezie:)


A ja właśnie wrócilam z podwórka...spalone plecy i ramiona...czyli trzema słowami płacz w nocy:) Mążu zrobił wielkie oczy jak mu się nie pozwolilam przytulić:) :szok:

Posmarowałam pianką chłodzącą...zobaczymy kiedy skóra mi zejdzie wrrrr.....



A ja znów jak głupia głupiutka Głuptaczka ( uwaga, uwaga--> nowe słowo Głuptaczka:-D ) zaczynam skupiać sie nad tym czy coś "czuję"....i się nakręcam....jak wkrętak....masakra.....
Poproszę zabierzcie mi mózg..do poniedziałku...rana...








 
DelewarreSuper!!! Gratuluje raz jeszcze. Bardzo sie ciesze:-) Oby ta majowa passa trwala do konca :tak:

Na_ratunek Powidzenia! Daj znac jak poszlo!!:tak:

No wlasnie z tym testowaniem to tak jest, ze jak jest w doku to kusi. Dlatego ja nie mam i kupie dopiero 27go i 28go rano zatestuje, to bedzie moj 28 dc., wiec moze juz wyjdzie. Na poczatku planowalam testowac 1.06 ale chyba nie wytrzymam. A ostatnie moje 2 cykle to 29 i 28 dni, bo wczesniejsze 2 mialam nieregularne przez pecherzyki, a teraz juz sie unormowalo wiec moze wyjdzie 28 dc. Mam taka nadzieje ;-)
 
Ostatnia edycja:
06.05 - Anna2101 - test pozytywny!:))
14.05 - Katherinne - beta 09.05 = 11,7
15.05 - Delewarre - dwie krechy :)
17.05 - Na_Ratunek
18.05 - Sandra_best
21.05 - Dominisia875
22.05 - Coloromania
23.05 - Agaawa
24.05 - Waiting4beans
26.05 - Ewka358
27.05 - ni_kusia
28.05 - Tygryseczek
28.05 - Mycha05
03.06 - Neta81
03.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
12.06 - Hai24
 
Ostatnia edycja:
reklama
Delewarre. - no widzisz, piękna betka. Jak na 27dc to super wynik. Jestem z Was dumna.

Moniqua. - musimy sie dzielnie trzymać i testować w dniu @.

A ja byłam dzisiaj w biurze turystycznym. Mam ofertę Peru + Boliwia. Super! Postanowiłam, ze aby nie zwariowac, to jak juz będę wiedziała, ze teraz nie wyszło, to zaklepię miejsca na ta wycieczkę w sierpniu. Bo przecież może nie być Fasolki jeszcze kolejne lata, a żyć trzeba. I musze mieć jakiś cel, bo zwariuje. Więc postanowione.
 
Do góry