reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Mycha05 my w sumie też pierwszy miesiąc się staramy w tym roku (wcześniej miałam 3msc kurację tabl. anty. na torbiela). W kwietniu byliśmy ostrożni, ale w tym miesiącu ostro :-D, dzień matki masz rację i moje imieniny he he całkowicie mi to z głowy wyleciało. Ale byłabym najszczęśliwszą mamą pod słońcem gdyby się udało!!!
 
reklama
Elmo i ta lista do końca już będzie taka ładna :tak:

Dominisia
, a jak, inni muszą się dowiedzieć co i jak... A ten pan jak na razie same pozytywy ma - chyba sam sobie je napisał :-p 5 sztuk całe, ale to da się zmienić :tak:

Dominisia nie wolno tak negatywnie myśleć... Jak spudłowaliście... jeszcze tydzień, więc mi tu nie kracz....


Jeszcze małe sprostowanie:

06.05 - Anna2101 - test pozytywny!:))
14.05 - Katherinne - beta 09.05 = 11,7
15.05 - Delewarre - jest bladzioch :)
17.05- Na_Ratunek
18.05 - Sandra_best
21.05 - Dominisia875
22.05 - Colormania
23.05 - Agaawa
24.05 - Waiting4beans
25.05 - Tygryseczek
26.05 - Ewka358
01.06- Mycha05
03.06 - Neta81
03.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
 
Delewarre gratulacje :) Ja dzisiaj byłam na becie, ale chyba za wcześnie się cieszyłam. Dzisiaj robiłam test i jest kreska, ale potem ona idzie ku drugiej kresce a po 15 min jest już jedna kreska :(
 
Witam kochane,

Gratuluje wszystkim którym się udało!:-) Owocny ten maj!
U mnie zawitała @...:-( No ale nie poddaję się. Za 10 dni zaczynamy nowe staranka. Chyba, bo właśnie trochę sprawy finansowe nam się zaczynają komplikować i możliwe, że będzie trzeba wszystko odłożyć w czasie.
A ja już się tak nastawiłam na drugie dziecko...
 
Delewarre GRATULACJE!!!! kurde mam nadzieje ze skoro ja nastepna testuje to nie zrobie brzydkiej listy i te kreski wyjda :-D

Dominisia trzymam ksiuki i sio zle mysli!!

Agaawa napewno sie udalo :tak: moze blizniaki ?

Moniqaa trzymam kciukasy

Elmo @ nadeszla?

Żabuchna przykro mi... ale uda sie napewno :tak:

NO ja dzis wstalam i tempka w gore... z 36.3 na 36.7.... myslicie ze dobrze? moze to byl spadek implantacyjny ?

Dzis mnie juz troche mniej boli brzuch ale strasznie swedza sutki i slinie sie na potege.... pozatym po zmierzeniu tempki poszlam dalej spac i wlasnie wstalam....strasznie zmeczone :baffled:
 
Katherinne, brak objawowo to podobno tez objaw.


Ja mam jeszcze daleko do testowania. Dopiero trzeci dzień po owu. Ovufriend mi ładnie wyznaczył owulkę tak jak potrzeba, bo przecież miałam monitoring to wiem. Cieszę sie, ze może sie udać, ale staram sie tez za bardzo ne nastawiac.

na_ ratunek. - ciocia wiedźma coś przeczuwa, ze sie udało, bo masz wszelkie objawy. &&&&
 
Delewarre GRATULACJE !!
Alez tem maj sie stal owocny....
Ja dzis w koncu normalne II wiec owulka dzis dopiero jest i tym samaym cykl mi sie wydluzy...;(
DSCN1305.jpg
A moj dzis w pracy do 22 ;( wiec dopiero po pracy.....ale za to wczoraj bylo....
 

Załączniki

  • DSCN1305.jpg
    DSCN1305.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 15
reklama
Agaawa dziekuje :tak: mam nadzieje ze mi wywruzysz :-D

Tygryseczek ale chociasz wkoncu owulka jest!! trzymam kciukasy!

Colormania ty sie nie stresuj bo i tak wczesnie testowalas... bedzie dobrze napewno ! a test testowy nie rowny nawet z tej samej firmy

06.05 - Anna2101 - test pozytywny!:))
14.05 - Katherinne - beta 09.05 = 11,7
15.05 - Delewarre - jest bladzioch :)
17.05- Na_Ratunek
18.05 - Sandra_best
21.05 - Dominisia875
22.05 - Colormania - jest bladzioch :)
23.05 - Agaawa
24.05 - Waiting4beans
25.05 - Tygryseczek
26.05 - Ewka358
01.06- Mycha05
03.06 - Neta81
03.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
 
Do góry